Earache Extreme Metal Racing ikon

Earache Extreme Metal Racing


Earache Extreme Metal Racing oyunu metal müzikler eşliğinde oynanan arabalarla savaşarak yaptığınız yarışları konu alan bir video oyunudur. Oyunda çeşitli Rock ve Metal gruplarına ait parçaları bulabileceksiniz. Sert ve tempolu yarışlarla birleşince değişik bir tat veriyor ama saatlerce oynamayı düşünüyorsanız biraz başınız ağrıyabilir.

Oyunda, tek başınıza rakiplerle yarıştığınız Single Race, zamana karşı pistleri tamamlamaya çalıştığınız Time Trial, 3 pistten oluşan yarışlarda toplamda en yüksek puanı alarak kazanmaya çalıştığınız Challenge, herkesin 3 canının bulunduğu ve sona kalanın kazandığı Death Match, zombileri ezerek öldürdüğünüz Zombie Massacre, turu tamamlamadan önce tüm rakiplerinizi patlatmaya çalıştığınız Death Race modları oyunda size sunuluyor.

Görüntüler genel olarak biraz eski moda kalmış olsa da yarışlar ve yarışlar sırasında diğer araçlarla vereceğiniz savaş oyunu eğlenceli kılıyor. Sesler genel olarak metal müzik ve versiyonlarından oluştuğu için bu tarz müzik sevmiyorsanız sizi rahatsız edebilir.

En son Eki 14, 2020 tarihinde güncellenmiştir.

Artıları
  • Araç hareketleri çok iyi
Eksileri
  • Korkutucu görseller
  • Oynanışı çok kötü
  • Eğlenceden yoksun

Earache Extreme Metal Racing Tanıtım Videosu

Earache Extreme Metal Racing oyunundan görüntüler ve oyunun tanıtım videosu

Earache Extreme Metal Racing YAPILAN YORUMLAR