Kayıt Ol veya Giriş Yap
Kullanıcı Adı Şifre Şifremi Unuttum
Emergency 2012

Emergency 2012

LisansDeneme Sürümü 0TL
Dilİngilizce
Dosya Boyutu1.7 GB
İşletim SistemiWindows XP / 7 / Vista
EklenmeMayıs 3rd, 2016 by
Hemen indir (1.7 GB)
4647 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...Loading...

Emergency 2012 Deep Silver tarafından geliştirilen bir kurtarma ekibi simülasyonudur. Oyunda kurtarma ekiplerinin yönetimi sizin elinizde ve çeşitli lokasyonlardaki çeşitli felaketlere siz müdahele ediyorsunuz. 1998 yılında ilk Emergency oyununu piyasaya dürdükten bu yana oyunu iyice geliştiren Deep Silver 2012 yılında oyunculara hitap eden klas bir oyunla karşınıza çıkıyor.

Oyunda Paris’te şiddetli bir fırtına sonrası oluşan felaketler, Berlin’deki yangınlar, Atena’daki orman yangınları ve Münih ve Londra’daki ani sıcaklık düşüşleri sonucu ortaya çıkan felaketler serinin bu oyununa konu oluyorlar.

Emergency serisinin oyunlarında hemen hemen her gün rastlanan sıradan kazalardan tutun da büyük afetlere kadar oluşan tablonun kontrolünü almak için gerekli ekipleri yönetiyorsunuz. Oyunun bu noktasında özel bir parantez açmak istiyoruz; ortalıkta insanları öldürerek, döverek ilerlenen bu kadar çok oyunun olduğu oyun piyasasında insanlara yardım etmeyi, hayat kurtarmayı görev edinen Emergency gibi oyunların daha fazla olmasını istiyoruz.

Oyunda yaralanmış insanlara dikkat etmeli, onların tedavi olmasını sağlamalı, molozları ve enkazları temizlemeli, ateşleri söndürmeli ve bunun gibi insan hayatını tehlikeye atan ögeleri ortadan kaldırmalısınız.

Oyunun 2012 sürümünde bir takım yenilikler de mevcut;

  • Frankfurt, Berlin, Hamburg, Köln ve Münih gibi büyük Avrupa şehirlerinde geniş operasyonlar gerçekleştireceğiniz 12 farklı görev.
  • 3 ayrı serbest oynama haritasında çeşitli felaketlere karşı serbest oynama imkanı.
  • 4 oyuncuya kadar online CO-Op oynayabilme.
  • Ateş ve yangınların daha gerçekçi olmasını sağlayacak ışık efektleri ile grafiklerde gelişim sağlanmış.
  • Geliştirilmiş simülasyon yapısı sayesinde sadece bir polis ekibini veya sadece bir itfaiye ekibini değil tüm kurtarma birimlerini yönetebilme imkanı.

Oyundaki modlara göz atacak olursak;

Campaign : Tüm kurtarma birimlerini kendiniz yöneterek tek başınıza görevleri yerine getirmeye çalıştığınız mod.

Multiplayer : Diğer oyuncularla bir araya gelerek büyük felaketleri bertaraf etmeye çalıştığınız mod.

Free play : Size verilen bütçe ile oluşturacağınız kurtarma ekipleri ile seçtiğiniz geniş haritalarda felaketlere müdahele ettiğiniz bir mod.

Emergency 2012 Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi : Windows XP / 7 / Vista
İşlemci : 2.5 GHz
Ram : 1 GB
Harddisk Alanı : 6.5 GB
Ekran Kartı : 128 MB VRAM
DirectX : 9
Artıları
  • Türünün ilk örneği
  • İnsanlık duygularını geliştirir
  • Felaket senaryolarındaki çeşitlilik
Eksileri
  • Oturmamış yapay zeka

Ekran Görüntüleri

Tanıtım Videosu

Youtube
PegiGerçekçi görünen şiddet unsurları içerir

Bu oyunu indirenler bunları da indirdi

Wolfteam ikon Wolfteam Wolfteam oyunu Aeria Games firması tarafından üretilmiş, online bir FPS oyunudur. FPS yani First Person Shooting, manası da elinizde silahla karşınızdakilere ateş..
League of Legends ikon League of Legends League of Legends, 2009 tarihinde Riot Games tarafından yayınlanan ve çıktığı ilk günden bu yana tüm dünyada en çok oynanan online oyunlar..
THW Simulator 2012 THW Simulator 2012 THW Simulator 2012 oyunu, bir teknik yardım ekibinin çeşitli görevlerini yerine getirmeye çalıştığınız bir simülasyon oyunudur. Oyunda kazı makinesi, kepçe, minibüs, vinç ve..
Rescue Team 6 Rescue Team 6 Rescue Team 6 oyununda, arama kurtarma ve yardım ekiplerine katılıp bir kahraman olmaya çalışıyorsunuz. Oyunda her biri cesur yardımseverlerden oluşan bir ekibe..
Rescue 2013 Everyday Heroes Rescue 2013 Everyday Heroes Biz her gün kahramanız… Bulunduğumuz coğrafyada, kahramanlık dendiğinde aklımıza Polis ya da Asker gelir. Bu mesleklerden birisine dâhil olunduğunda potansiyel kahramansınızdır. Filmlerde,..
Fire Department 1 Fire Department 1 Fire Department 1 oyununda yangınlarla mücadele eden bir itfaiye ekibinin başındaki kişi sizsiniz. Oyunda oynayabileceğiniz 34 farklı görev bulunuyor. Bu yangınlar bir..
4647 kez indirildi
Etiketler: , ,