Kayıt Ol veya Giriş Yap
Kullanıcı Adı Şifre Şifremi Unuttum

En Güçlü Vuruşa Sahip 8 Oyun Karakteri

Özellikle dövüş oyunlarında karakter seçerken vuruşları ve özel hareketleri en fazla enerji götüren karakterleri seçmeye çalışıyoruz. Peki hiç video oyunlarında en güçlü vuruş ve kombinelere sahip oyun karakterlerinin kim olduğunu düşündünüz mü? Biz düşündük ve sizler için sıraladık :

8. Kazuya ( Tekken )

Kazuya vuruşu

Tekken oyununda pek çok etkileyici komboları olan karakter sayabiliriz ama Kazuya Mishima bunların arasında en çok dikkat çekeni.

7. Batman ( Arkham Serileri )

Batman Arkham sert vuruş

Batman’ın en güçlü olduğu seri Arkham serilerinde tek vuruşla suçluları devirmesi onu listemizde 7. sıraya yerleştiriyor.

6. Ken ( Street Fighter )

Ken Kombo Vuruşu

Street Fighter oyununda hemen hemen herkesin ilk seçtiği karakter olan Ken özellikle serinin ilerleyen oyunlarında çok ölümcül vuruşlar yapmaya başladı.

5. Johnny Cage ( Mortal Kombat )

Johnny Cage Hareketi

Artık Johnny Cage karakteri ile özdeşleşmiş olan bacaklarını açıp rakibinin hayalarına aparkat atma hareketi gerçekten de yaşama sevincini söndürebilecek güçlü bir hareket.

4. Terry ( King of Fighters )

KoF Terry Kombo

KoF serisinin tüm oyunlarında yer alan ana karakterlerden birisi olan Terry güçlü kombosu ile rakibinin enerjisinin yarısına yakınını götürebiliyor.

3. Vi ( League of Legends )

LoL Vi Atak

LoL oynayanlar Vi karakterinin saldırılarının ne kadar ölümcül olduğunu iyi bilirler.

2. Dante ( Devil May Cry )

DMC Dante kombo

The Eryx silahı ile yaptığı kombo Dante’nin muhteşem gücünü gösteren bir saldırı.

1. Dudley ( Street Fighter )

Street Fighter Dudley vuruşu

Street Fighter oyun serisine sonradan eklenen karakterlerden birisi olan ve vuruşları ile bize Balrog karakterini hatırlatan Dudley de vurduğu yerde fırtına koparan bir tip.

Haz 15, 2017 tarihinde Uğur YURT tarafından yazılmıştır.

4475 kez okundu

Bu oyunu indirenler bunları da indirdi

Wolfteam ikon Wolfteam Wolfteam oyunu Aeria Games firması tarafından üretilmiş, online bir FPS oyunudur. FPS yani First Person Shooting, manası da elinizde silahla karşınızdakilere ateş..
League of Legends ikon League of Legends League of Legends, 2009 tarihinde Riot Games tarafından yayınlanan ve çıktığı ilk günden bu yana tüm dünyada en çok oynanan online oyunlar..
Türkiye’de Geçen Oyunlar Türkiye’de Geçen Oyunlar Biz Türkler’e ait bir durum mudur bilmem ama yabancı dizilerde ve filmlerde Türkiye’den bahsedilince Türkiye’den bir yer gösterilince, senaryonun bir kısmı Türkiye’de..
En İyi 15 Açık Dünya Oyunu En İyi 15 Açık Dünya Oyunu Oyun dünyasında çığır açan bir tür olarak karşımıza çıkan açık dünya oyunları, oyunlarda özgür olmayı seven oyunculara hitap ediyor. Peki geçmişten günümüze..
En Kötü 10 Mortal Kombat Karakteri En Kötü 10 Mortal Kombat Karakteri Mortal Kombat serisi dünyanın en çok bilinen dövüş oyunlarının arasında ilk 3’e girebilecek bir oyun serisidir desek abartmış olmayız. Oyunun başarısında sahip..
21. Yüzyılın Unutulmaz Oyun Karakterleri 21. Yüzyılın Unutulmaz Oyun Karakterleri Oyun oynayanların oyunları bitirdikten sonra genellikle aklında kalan oyunun karakterleri ve onlara ait hikayelerdir. Biz de 21. yüzyıl oyunlarını inceleyerek bunların arasından..


YORUM YAZIN

İsim : E-Mail :