Era of Celestials ikon

Era of Celestials

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...

RPG tarzı bir oyun olan Era Of The Celestials, akıcı oynanışı dikkat çekiyor. Fantastik kurgu seviyorsanız ve bu tarz oyunlar ilginizi çekiyorsa, Youzu Games tarafından tasarlanan bu oyunu mutlaka denemelisiniz. Role Playing Game konseptini yaratıcı bir biçimde işleyen bu oyun, oyuncuya görkemli ve fantastik bir dünya sunuyor.

Oyundaki karakterinizin temel amacı, hattın son kapısına kadar yürümüş olan düşmanı alt etmek ve haritayı düşmanlardan temizlemek. İlerledikçe karşınıza daha zor ve güçlü düşmanlar çıkıyor. Ancak karakterinizi geliştirerek ve yardımcı karakterleri iyi kullanarak bu düşmanları alt etmeniz mümkün. Celestial’lerin yeni şampiyonu sizsiniz, bu yüzden düşmanları temizleme görevi de size düşüyor.

Era Of The Celestials, karakter yaratma bakımından oldukça gelişmiş bir oyun. Karakter özellikleriyle birlikte, kıyafetler de oldukça göz alıcı. Bu kıyafetler sayesinde savaşta bile şık ve ışıltılı görünen bir karakter yaratabilirsiniz.

Karakterinizin Ruh Dostlar olarak bilinen yardımcıları var. Her birinin ayrı bir özelliği mevcut ancak savaşta başarılı olmak için bu ruhları iyi kullanmanız gerekiyor. Zira aynı anda sadece bir ruhu kullanabilirsiniz ve geçiş yapacağınız zamanı iyi belirlemelisiniz. Bu ruhlar oyuncuya farklı karakterlere bürünme ve strateji geliştirme şansı sunuyor.

Haritada birçok düşman var ve düşmanları yendikçe daha karşınıza daha güçlüleri çıkıyor. Özellikle boss olarak bilinen güçlü düşmanlar karakterinizi epey zorlayacak. Ancak bossları ve ejderhaları öldürdüğünüzde kazandığınız ödüllerle karakterinizi geliştirebilirsiniz. Ayrıca oyunda ilerledikçe birçok ganimet elde etme şansına da sahipsiniz. Savaşlardan başarıyla çıktığınızda Celestial olarak bilinen gök yaratıklarından birine dönüşebilirsiniz. Ayrıca online olarak yapılan PvP savaşları karakterinizin gücünü arttırmanıza yardımcı olacaktır. Gerçek zamanlı olan bu oyunu bilgisayara karşı veya diğer kullanıcılarla oynayabilirsiniz.

En son Mar 25, 2019 tarihinde güncellenmiştir.

Artıları
  • İyi grafikler
  • Hızlı tempolu oynanış
Eksileri
  • Öde kazan elementleri mevcut
  • Oyuncu topluluğu düşük

Era of Celestials Tanıtım Videosu

Era of Celestials oyunundan görüntüler ve oyunun tanıtım videosu

Era of Celestials YAPILAN YORUMLAR