Euro Truck Spezial: LKW-Rangier-Simulator ikon

Euro Truck Spezial: LKW-Rangier-Simulator


Tır simülasyon oyunları hayranlarının yakından tanıdığı Euro Truck Simulator serisi oyunlarına benzer Almanca oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyun. Oyunun yapımcılığını da ETS serisi ve 18 Wheels serisi gibi kamyon ve tır simülasyonları ile dikkat çeken Rondomedia üstlenmiş.

Euro Truck Spezial: LKW-Rangier-Simulator oyununda diğer ETS oyunlarındaki gibi uzun yolculuklarda yükler taşımıyorsunuz ama tır şoförlüğünün en zor yanlarından birisi olan park etme yeteneğinizi gösteriyorsunuz. 3D ve yüksek grafik kalitesi ile zorlu kamyon ve yük park bölümleri ile sizi oldukça zorlayacak bir video oyun olduğunu söyleyebiliriz. Tır park etmeye özel olarak hazırlanmış 50 adet parkurda manevra becerilerinizi hem geliştirebilir hem de gösterebilirsiniz.

Oyunda yine ETS serilerinde gördüğünüz araçlar var. Scania ve diğer bilinen tır markalarına rastlayabilirsiniz. Oyun içinde ilk bölümlerde temel park yeteneklerinizi konuştururken ilerleyen bölümlerde sizi terletecek oldukça zorlu bölümler de yer alıyor. Eğer tır manevraları konusunda uzman olduğunuzu düşünüyorsanız çok fazla hard disk yeri istemeyen bu oyunu düşük sistem gereksinimlerine sahip bilgisayarlarda bile rahatlıkla oynayabilirsiniz.

En son May 3, 2021 tarihinde güncellenmiştir.

Artıları
  • Başarılı grafikler
  • Zorlu park parkurları
  • Gerçekçi araç dinamikleri
Eksileri
  • Uzun yol yapamıyorsunuz

Euro Truck Spezial: LKW-Rangier-Simulator Tanıtım Videosu

Euro Truck Spezial: LKW-Rangier-Simulator oyunundan görüntüler ve oyunun tanıtım videosu

Euro Truck Spezial: LKW-Rangier-Simulator YAPILAN YORUMLAR
  • aftandil
    5 ay önce

    çok iyi oyun