EvilBane: Kuzgunların Yükselişi’ne Silah Güncellemesi

Arttırılmış saldırı gücü ve ölümcül darbe özelliğine sahip yeni Kıyamet II Silahı
Yeni Kıyamet II Pelerini eklenirken, karakter seviye sınırı 60 oluyor
Yeni 2. Nesil Kıyamet Silahı ve Pelerini için Seviye Atlatma Etkinliği düzenlenecek ve oyun içi hediyeler dağıtılacak

Evilbane Kuzgunların Yükselişi Kıyamet Silahı

Netmarble Games, heyecan verici mobil aksiyon RPG EvilBane için geçtiğimiz günlerde yeni Kıyamet II Silahı ve Pelerini güncellemesi geldiğini ve bir etkinlik düzenleneceğini bugün duyurdu.

Favori Kıyamet Silahı serisinin ikinci versiyonunda, karakter (Luke, Khara, Vango) ve seviye (Epik, Efsanevi, Destansı) başına birer tane olmak üzere toplam üç yeni ikinci nesil Kıyamet Silahı oyuna ekleniyor. Silahların her biri oyunculara geliştirilmiş saldırı gücü ve ölümcül darbe özelliklerinin yanında, saniye başını saldırı sayısıyla ilgili bir seçenek de sunuyor.

Kıyamet serisinin yeni üyesi olan Kıyamet Pelerini de bu güncellemeyle oyuna ekleniyor. Güçlü ve daha hızlı saldırı yapmayı sağlayan pelerin, saldırgan bir oyun tarzı olan oyuncular için saldırının şiddetini artıran bir özellik de içeriyor.

Bunlara ek olarak, karakter seviye sınırı 59’dan 60’a yükseliyor ve yeni üst seviyeye ulaşan oyunculara bir Destansı Büyülü Silah Seçici hediye ediliyor.

Son güncellemenin şerefine Netmarble, yeni ikinci nesil Kıyamet silahını elde eden, seviye atlatan ve üstünleştiren oyuncuların 500.000 altın, Efsanevi Kıyamet Silahı veya 10 Cennet Taşı kazanabileceği bir de etkinlik düzenliyor. Günlük Akın’ın 3. seviyesini tamamlayan oyuncular ise günde bir adet Epik Ay Küresi Seçici elde edebilecek.

Ayrıca kullanıcılara Nisan’da ilk kez oyuna giriş yaptıklarında bir Nadir – Kanat Eşya Bileti hediye edilecek.

EvilBane oyun içi satin alma seçenekleriyle App Store ve Google Play üzerinden ücretsiz olarak indirilebilir.

App Store: https://itunes.apple.com/app/id996345745
Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.netmarble.ravgl

1098 kez okundu