Excavator Crane Simulator ikon

Excavator Crane Simulator


Bir inşaat işçisi olarak yüksek engebeli arazilerde kepçe sürün. Ağır inşaat makinelerini kullanan gerçek bir şantiyede becerilerinizi test edin.

Bir hidrolik ekskavatör vincinin manuel kullanımını deneyimleyin. İnşaat işleri için ağır bir ekskavatör vinci kullanmayı hiç düşündünüz mü? Kullanımı kolay değil, ancak ağır ekskavatör vinci simülasyonunu 3D olarak oynamak eğlenceli.

Profesyonel bir ağır nakliye aracı sürücüsü müsünüz? Kum kazdığınız, inşaat malzemesini ağır kamyonlarla taşıdığınız ve daha fazlasını yaptığınız inşaat ve ağır vinç sürüş oyunlarında yeni bir konsept.

Direksiyon ve diğer kumandaları kullanarak ağır ekskavatörü manuel olarak kullanabilirsiniz. Bu gerçek inşaat sürüş simülatörü oyununda engebeli arazide sürün ve şantiyedeki kuma doğru ilerleyin. Ağır nakliye araçlarının direksiyonuna geçtiğinizde kazı zorluklarını tamamlayın. Bir inşaat vinci ve ekskavatör sürücüsü olarak, inşaat malzemesini taşımakla yükümlüsünüz.

Gerçek 3d grafikler, sürüş, kullanım ve çevre, deneyiminizi daha da ilginç hale getirecek. Döndürme, yükseltme ve sürüşün tüm inşaat ve kum kazı seviyelerini tamamlayın. Ağır makine ve araçları sürmek kolay değildir, bu nedenle bu 3d simülatör oyununda ağır ekskavatör vinç sürücüsü olarak görevinizde dikkatli ve mükemmel olun. Döndürme, yükseltme ve sürüşün tüm inşaat ve kum kazı seviyelerini tamamlayın. Ağır makine ve araçları sürmek kolay değildir, bu nedenle bu 3d simülatör oyununda ağır ekskavatör vinç sürücüsü olarak görevinizde dikkatli ve mükemmel olun.

En son Oca 11, 2022 tarihinde güncellenmiştir.

Excavator Crane Simulator Tanıtım Videosu

Excavator Crane Simulator oyunundan görüntüler ve oyunun tanıtım videosu

Excavator Crane Simulator YAPILAN YORUMLAR