Fabulous: Angela’s Fashion Fever ikon

Fabulous: Angela’s Fashion Fever


Fabulous: Angela’s Fashion Fever oyununda Angela’ya sansasyonel elbiseler tasarlaması ve moda ikonu olması için yardım ediyorsunuz. Oyun moda temaları ile süslenmiş bir zaman yönetimi oyunu ve daha çok kız çocuklarının ilgisini çeken bir oyun.

Daha önce çok sevilerek oynanan Delicious serisinin baş kahramanı Emily‘nin kardeşi olan Angela daha yeni bir ilişkisini bitirmiş ve işinden ayrılmıştır. Tüm rüyalarından vazgeçip umudunu kaybetmek üzereyken Truly isimli moda kraliçesi tarafından bir moda yarışmasına davet edilir ve tüm ümitleri yeniden canlanır. Truly tacını devretmek ve kendi yerine geçmek üzere 7 kişi için bir yarışma düzenler ve bu yarışmacılardan birisi de sizsiniz. En iyi ve en güzel elbiseleri tasarlayıp modellerinizin dünyanın en büyük moda yarışmalarını kazanmalarını sağlayarak bir moda ikonu olma yolunda ilerleyebilirsiniz.

Oyunda 6 ana bölümde 90 farklı görev bulunuyor. Bunlardan 61 tanesinde hikayenin ilerleyişine göre zamana karşı size verilen görevleri yerine getirirken 29 tanesinde ise meydan okumaları kazanmaya çalışıyorsunuz. Angela ile dünyanın farklı yerlerinde moda ile dolu gösterişli partilere katılacak, ünlülerle tanışıp onların ilişkilerine tanıklık edecek, 5 yıldızlı oteller ve süslü mekanlarda konaklayacaksınız. Moda dünyasının olmazsa olmazı dedikodu kazanı da oyunda çok iyi bir şekilde işlenmiş.

Oyunun görselleri çizgi filmi andırıyor, oldukça göze hoş gelen grafikler ve bunları iyi bir şekilde tamamlayan müzikler yer alıyor. Oyunun oynanış süresi oldukça uzun olduğu için sıkılmadan saatlerce farklı görevleri oynayabilirsiniz. Oyunun boyutunun çok yüksek olmaması ve düşük sistem gereksinimleri sayesinde hemen hemen her bilgisayarda rahatça oynayabilmeniz de oyunun diğer artıları.

En son Kas 6, 2022 tarihinde güncellenmiştir.

Fabulous: Angela’s Fashion Fever Minimum Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi : Windows XP, Vista, 7, 8, 10
İşlemci : 1.6 GHZ
Ram : 512 MB
Harddisk Alanı : 541 MB
Ekran Kartı :
DirectX : DirectX 9.0
Artıları
  • Hızlı tempolu oynanış
  • Güzel ve gösterişli grafikler
  • Eğlenceli bir moda hikayesi
Eksileri
  • Diğer zaman yönetimi oyunlarına çok benziyor

Fabulous: Angela’s Fashion Fever Tanıtım Videosu

Fabulous: Angela’s Fashion Fever oyunundan görüntüler ve oyunun tanıtım videosu

Fabulous: Angela’s Fashion Fever YAPILAN YORUMLAR