Far Cry 2

Far Cry 2

LisansDeneme Sürümü 0TL
Dilİngilizce
Dosya Boyutu60.4 MB
İşletim SistemiWindows Xp / 7 / 8 / Vista
Eklenme TarihiKasım 28th, 2015
Hemen indir (60.4 MB)
12237 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(38 votes, average: 4,42 out of 5)
Loading...Loading...

Far Cry 2 oyunu Ubisoft firmasının hazırlamış olduğu Kasım 2008 itibariyle demo sürümlerini indirmeye sunduğu başarılı aksiyon oyunlarından birisidir. Afrika’nın ortasında ülke içinde yaşanan iç savaşı konu alması ve ülke içi sorunlara son verme gayretini göstereceğiniz macera oyunlarından biridir. Çok farklı silah seçeneklerinin olduğunu ve seçeceğiniz savaş aletinin sizin gücünüze tesir edeceğini belirtmeliyiz.

Önceki sürümündeki gibi deniz kenarında bir görüntüde göremeyeceksiniz. Far Cry 2 de daha çok çöl ve zaman zaman ormanlara şahitlik edeceksiniz. Bu oyunda esas olaylar Jackal isimli kişi etrafında dönecektir. Başrol karakterimiz bu silah satıcısının yaptığı zulüm ve haksızlığa son vermek için var gücüyle çalışacaktır.

Far Cry 2 oyunu 3 farklı bölümden oluşup bu bölümlerde gerekli görevleri yerine getirmeniz gerekmektedir. Oyun içerisinde sizlere kolaylık sağlaması ve yol gösterebilmesi için birde haritanız vardır. Oradaki işaretleri baz alarak yolunuzu belirleyeceksiniz. Oyunu oynayanlar genel anlamda başarılı bulmuşlar ve olumsuz yönden çok az eleştiri almıştır. Bu tür durumları göz önüne alarak sizlere Far Cry 2 oyununu indirmenizi tavsiye ederiz.

FAR CRY 2 İçin Gerekli Minimum Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

İşlemci: Intel 2.8 ghz işlemci

Ekran Kartı: Ati Redoen X1600 grafikli kart veya Nvidia 6600

Ram: 1 Gb

Boş Alan: Sabit diskinizde en az 6 gb boş alan olmalıdır.

Etiketler: ,


YORUM YAZIN

İsim : E-Mail :