Farm Game: Island Escape ikon

Farm Game: Island Escape


Farm Game: Island Escape, Three Farm Strategy Studio tarafından geliştirilen, Windows 10 ve üzeri işletim sistemine sahip cihazlarda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz eğlenceli çiftlik simülasyonu oyunudur. Dünyanın dört bir yanından oyuncuya sahip oyunda dilerseniz arkadaşlarınızla oynama imkanına da sahipsiniz.

Oyunda yazlık sahillere sahip sevimli bir adada kendi krallığınızı kurmak için tarım ve ticaret yeteneklerinizi kullanmanız gerekiyor. Adada tarım yapmak ve hayvan yetiştirmek için her şey müsait. Yumuşak ve altın gibi kumları ile uzun plajlar ve tertemiz dereleri ve akarsuları ile sulama imkanı ve verimli muson yağmurları ile bu adada çiftlik kurmak ve yönetmek çok eğlenceli. Çok geniş ekebileceğiniz ekin ve dikebileceğiniz meyve ağacı çeşitliliğinin yanı sıra birbirinden sevimli hayvanları da yetiştirebilirsiniz. Daha fazla kazanç elde etmek için adada bulunan zengin mineral kaynaklarını da kullanabilirsiniz.

Adada yetiştirdiğiniz ürünlerden gelir elde etmek için bunları satarak para kazanmalısınız. Ürünlerinizi satmak için limana bir yükleme limanı oluşturup buradan mal sevkıyatı yapabilir ya da adalılar tarafından icat edilen sıcak hava balonu ile materyaller gönderebilirsiniz. Komşu adalarla sohbet edip onlarla da eşya takasında bulunabilirsiniz. Görev sisteminde size verilen görevleri yerine getirerek hediyeler kazanabilirsiniz. Bazı hızlı yükselmelerin sağlayacağı avantajları alabilmek için devasa siparişleri hazırlayıp tamamlayabilirsiniz. Adayı kişiselleştirmek ve daha güzel bir hale getirmek için kullanabileceğiniz dekorasyon seçenekleri de size sunuluyor.

En son Nis 19, 2019 tarihinde güncellenmiştir.

Artıları
 • Eğlenceli oynanış
 • Sevimli hayvanlar
 • Her yaşa hitap ediyor
Eksileri
 • Daha çeşitli görevler olabilirdi
Farm Game: Island Escape YAPILAN YORUMLAR
 • Selbi
  4 sene önce

  bu oyun ıyı bır oyun

 • namiq
  5 sene önce

  cox yaxsidir