Farm Mania ikon

Farm Mania

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 40 / 4,44
Loading...

Bu tür çiftlik oyunlarında genellikle klasik bir senaryo vardır: Ya büyükbabanız/halanız/teyzeniz/amcanız sizi çiftliği zor durumda olduğu için yardıma çağırır veya bir akrabadan yıkık dökük bir çiftlik kalır ya da yaz tatilini geçirmek için çiftlikteki dedenize yardıma gidersiniz. Her üç durumda da çiftlik kötü bir durumdadır ve sizin yapacağınız işlemlerle gelişip para kazandırmaya başlar.

Farm Mania oyununda da Anna adlı sevimli karakterimizle onun büyük babasının batmakta olan çiftliğine yardımcı oluyoruz ve batmaktan kurtarmaya çalışıyoruz. Oyunda ürettiğiniz meyve, sebze ve yetiştirdiğiniz hayvanların verdiği ürünleri satarak işletmenizi büyütmeye çalışıyorsunuz. Oyunda zamanlama ve beceri çok önemli. Yeteri kadar hızlı olabilirseniz büyük babanızın işletmesini kurtarabilirsiniz.

Oyunda bölümler arasında ilerliyorsunuz ve oynayabileceğiniz düzinelerce bölüm bulunuyor. Oyunun durgun olmaması için aksiyon dengesi çok iyi sağlanmış. İlk bölümler daha çok alıştırma görevleri gibiyken son bölümler de oyuncuyu zorlayabilecek seviyede. Oyunun renkli yapısı ve değişik görevleri sizi tekdüze ve sıkıcı bir oyun oynamak yerine sürekli kendini yenileyen bir oyun oynama hissi veriyor. Karakter animasyonları, hayvanlar ve tarlalarda yetişen sebzeler özellikle çalışılarak sevimli bir şekilde tasarlanmaya çalışılmış.

Son dönemlerde oyun piyasasında peş peşe çiftlik oyunlarını görmeye başladık. Farm Mania oyunu da bu oyunların arasında en çekici ve en oynanabilir olanlarından. Oyunun düşük boyutlu olması, çok fazla sistem gereksinimi olmaması ve uzun bir oynanış süresi sunması oyunun en büyük artılarından.

En son Ara 12, 2018 tarihinde güncellenmiştir.

Artıları
 • Çok fazla ürün, hayvan ve bina çeşidi
 • Kendinizi ve çiftliğinizi geliştirme imkanı
 • Kolay öğrenilebilir oynanış
 • Bonus gizli obje bölümleri
Eksileri
 • Çok aceleci gelebilir
 • Alışılmış oyun hikayesi

Farm Mania Tanıtım Videosu

Farm Mania oyunundan görüntüler ve oyunun tanıtım videosu

Farm Mania YAPILAN YORUMLAR
 • MEAKAN
  2 sene önce

  cok iy bir progran cokkkkkk gggggggguuuuuuuzzzzzzaaaaallllll