Feed The Snake ikon

Feed The Snake

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 5 / 5,00
Loading...

Feed The Snake oyunu bir zamanlar Nokia marka cep telefonlarında oldukça meşhur olan yılan oyununun yenilenmiş versiyonudur. Oyundaki amaç eski oyunla birebir aynıdır: yolunuza çıkan yiyecekleri yiyerek yılanı büyütmek. Oyuna küçük bir yılan olarak başlıyorsunuz ve bir yandan büyürken bir yandan kuyruğunuza ve engellere takılmamaya çalışıyorsunuz. Büyüdükçe bir piton yılanına dönüşüyorsunuz. Oyunda yılan hangi yöne çevirirseniz o yöne doğru hareketine devam ediyor ve hiç durmuyor. Hiç durmadığınız ve sürekli büyüdüğünüz için büyüdükçe engellerden, duvarlardan ve kuyruğunuzdan kaçmak daha da zor hale geliyor.

Oyunda karşınıza çıkan mantar, fındık ve karpuz gibi yiyecekleri toplarken karşınıza gelen blok halindeki çiçeklere çarpmamaya çalışmalısınız. Topladığınız bu meyveler size + puan veriyor. Alacağınız puan meyvenin ekranda göründüğü andan itibaren ne kadar hızlı bir şekilde aldığınıza göre değişiyor. Meyveleri kısa sürede yemeye çalışmalısınız çünkü meyveler ekranda çıktıktan bir süre sonra kayboluyorlar. Oyunda mevcut bölümü geçebilmeniz için geri sayım süresinin sonuna kadar kuyruğunuza, engellere ve köşelere çarpmadan ekranda kalabilmelisiniz.

Oyunda birkaç farklı oynanış modu bulunuyor ve bu modlarda oynadığınız oyun alanı da sürekli değişiyor. Bu modlardan birisi de oyunu iki kişi oynamanıza izin veriyor. Arkadaşlarınızla oynaması daha da zevkli. Bu bölümlerde görevleri başarı ile yerine getirebilmeniz için toplayabileceğiniz güçlendiriciler de mevcut. Oyunu basit eğlence ile kısa süreli stres atmak isteyenler oynayabilirler.

En son May 2, 2021 tarihinde güncellenmiştir.

Artıları
  • Çocuklar için iyi
  • Basit oynanış
Eksileri
  • Bir süre sonra sıkıcı

Feed The Snake Tanıtım Videosu

Feed The Snake oyunundan görüntüler ve oyunun tanıtım videosu

Feed The Snake YAPILAN YORUMLAR