Fifa 13 ikon

Fifa 13


Fifa oyunlarının en son oyunu olan Fifa 2013 oyununda çok daha kaliteli ve çok daha fazla gerçekçi bir futbol oyunu oynama heyecanına ortak olmanızı istiyoruz. Fifa 2012 oyununda mükemmel ötesi geliştirilen karakter inanılmaz gerçekçi olmuş ve özellikle bilinen ve tanınan futbolcularının bire bir kişisel hareketleri çok daha heyecan verici olmuş doğrusu, oyun içerisinde hemen hemen bütün futbolcuları özenle hazırlayan oyun yapımcılar sadece futbolcuları değil aynı zamanda teknik heyeti ve taraftarları da inanılmaz gerçekçi tasarlanmış olduğunu sizlerde göreceksiniz. Dünyanın en önemli futbol oyunu oynama oyunlarından olan ve özellikle fifa oyunlarının rakibi olan Pes 2013 oyunu çok daha önce piyasa sürülmüştü fakat Pes oyunlarında her zaman olduğu gibi çeşitli hataları görmek mümkün oluyor. Pes 2013 oyununa göre Fifa 2013 oyunun çok daha fazla gelişmiş ve çok daha heyecan verici olduğunu görebiliyoruz.

Fifa 2013’e yeni katılan özellikler ve inanılmaz heyecan verici geliştirmeler arasında ses ve hareketler ile komut verme Kinect ve PS Move desteğininde sağlanmış olması sizlere çok daha eğlenceli futbol oyunu oynama deneyimine ortak edecektir. Oyunun demo sürümünde bulunmayan bu özellikleri sırf denemek için full sürümünün tadına bakmanızı tavsiye ederiz. Kinect özelliği hareket duyarlı sensörleri inanılmaz bir şekilde dilediğiniz hareketi yaptırabilir ve oyundan çok daha fazla zevk alabilirsiniz. Oyunun özelliklerinden en önemlilerinden olan Tactical Defending özelliği bu oyunda çok daha fazla önem verilmiş ve olağan üstü geliştirmeler sayesinde oyun severler için en iyi şekilde faydalanması sağlanmış olduğu da gözümüzden kaçmadı. Bu oyunda dünyanın en güçlü takımları AC Milan, Arsenal, Chelse, Manchester United, Atletico Madrid, Real Madrid ve Barcelona takımı gibi dünyanın en kaliteli yıldız futbolcularının bulunduğu takımlarda inanılmaz değişikler olmuş özellikle transferler çok önemle dikkate alınmış olmalı ki iğneden ipliği herşey gerçek takımları ile aynı olduğunu söyleyebiliriz.

Fifa 2013 oyununda çok daha fazla dikkate alınan özelliklerinden biri olan takım pas anlayışı ve orta saha düzenine çok güçlü takımlarda fark edeceksiniz ki hemen bulunan bölgede üçlü oluşturuluyor ve rakip takımın baskını orada bitirerek aniden atağa kalkabilen bir takım anlayışı ile oyun oynamanın tadına varacaksınız. Oyunda aynı zamanda sizler için hazırlanan müthiş 5 yenilikle de tanışma fırsatına sahip olacaksınız. Bu beş yenilik ise First Touch Control yani sizlere bu oyunda ilk oluşan dokunmatik oyun oynama sistemi ile karşılaşacaksınız, Player Impact ile çok daha oyuncu etkileri ile karşılaşma, Complete Dribble, Tactical Free-Kicks özelliği sayesinde çok daha etkili serbest vuruşlar ve frikikler kullanabileceksiniz ve aynı zamanda Attacking AI özelliği sayesinde çok daha ofansif futbol oynama olasılığına sahipsiniz. Futbol hayranlarının inanılmaz derece ilerletilmiş özellikleri sayesinde çok heyecanlı maçlara çıkacak olan bu oyunda aynı zamanda mükemmel taraftar desteğine ortak olacaksınız. Futbol eğlencenize çok daha heyecan katmak istiyorsanız Fifa 2013 oyunu indirme oyunundan bu oyunu ücretsiz indirebilirsiniz.İyi eğlenceler dileriz.

En son Nis 23, 2019 tarihinde güncellenmiştir.

Fifa 13 Minimum Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi : Windows XP / Vista / 7
İşlemci : Intel Core 2 Duo @ 2.4Ghz
Ram : 2 GB
Harddisk Alanı : 8 GB
Ekran Kartı : ATI RADEON HD 2900 / NVIDIA GEFORCE 8800 GT
DirectX : DirectX 9
Artıları
  • Etkileyici futbolcu yapay zekası
  • Yeni yetenek oyunları iyi olmuş
  • Hoş sunum
  • Tonla mod sizi bekliyor
Eksileri
  • Fifa 2012'ye göre çok aşırı geliştirme yok
  • Gol atmak çok kolay hissi verebiliyor

Fifa 13 Tanıtım Videosu

Fifa 13 oyunundan görüntüler ve oyunun tanıtım videosu

Fifa 13 YAPILAN YORUMLAR