Fiona Finch and the Finest Flowers ikon

Fiona Finch and the Finest Flowers


Fiona Finch and the Finest Flowers oyunu daha çok küçük yaştaki oyuncuların ve kız oyuncuların hoşuna gideceğini düşündüğümüz tarla ve bahçe düzenleme oyunudur. Oyuna ismini de veren Fiona isimli sevimli kız karakterine çiçek yetiştirmesi ve bu çiçekleri bahçeye dikmesi konusunda yardımcı olacaksınız.

1morebee firması tarafından yayınlanan oyun küçük olmasına rağmen bu türden hoşlanan oyunculara eğlenceli vakit geçirtebilecek özellikler taşıyor. Oyunda tüm yapacağınız işlemleri zamana karşı yapacağınız için zaman yönetimi ve hızlı mouse kullanma konusunda yetenekli olmanız gerekiyor.

Oyunda yöneteceğiniz baş karakter olan Fiona’nın en büyük hayali The Finest Flowers isimli bahçecilik yarışmasını kazanmak. Bunun için çeşitli mekanlardaki bahçelere değişik türde çiçekler dikmesi gerekiyor. Bu amaçla kullanabileceğiniz 50 farklı çiçek türü oyunda sizlere sunuluyor. Çiçeklerin yanı sıra daha iyi bahçeler oluşturmak için meyve ağaçları dikip onların hasatlarını da toplayabiliyorsunuz. Çiçeklerinizi satıp para kazanabilirsiniz. Size verilen siparişleri zamanından önce hazırlayıp yollamak için zamana karşı amansız bir mücadeleye gireceksiniz. Oyunun hikayesindeki tüm Fiona bölümlerini tamamladıktan sonra serbest bahçecilik modunda oynamaya devam edebilirsiniz. Oyunda bulunan yetiştirme makinesi sayesinde farklı tohumlar üretip bunları da kullanabiliyorsunuz.

Oyunun görselleri animasyon çizgi filmleri andırıyor. Sevimli grafiklerinin yanı sıra eğlenceli sesleri de tam da küçük yaş grubundaki oyuncuların hoşlanacağı türde. Üstelik çok fazla sistem gereksinimi istemediği için neredeyse çok eski bilgisayarlarda bile rahatlıkla oynayabilirsiniz.

En son Nis 22, 2019 tarihinde güncellenmiştir.

Fiona Finch and the Finest Flowers Minimum Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi : Windows 2000
İşlemci : 800 MHz
Ram : 256 MB
Harddisk Alanı : 150 MB
Ekran Kartı : 32 MB
DirectX : DirectX 4
Artıları
  • Eşsiz oynanış fikri
  • Başarılı kontrol sistemi
  • Kilidi açılabilen kupalar
  • 2 farklı oynanış modu
Eksileri
  • Orijinal olmayan oyun hikayesi
  • Öğretici kısım bitmek bilmiyor

Fiona Finch and the Finest Flowers Tanıtım Videosu

Fiona Finch and the Finest Flowers oyunundan görüntüler ve oyunun tanıtım videosu

Fiona Finch and the Finest Flowers YAPILAN YORUMLAR