Fire and Forget ikon

Fire and Forget


Fire and Forget oyununda termonükleer savaş sonucunda yıkıma uğramış bir dünyada insanlığın son ümidi olan silahlı aracınızla terörist grupları yok etmeye çalışıyorsunuz. Bunun için size yardımcı olacak Thunder Master III isimli bir silaha sahipsiniz.

Oyunda 2 ölümcül silaha sahip fütüristik ve uçan bir tank olan aracınız ile düşmanlara karşı koyacaksınız. Silahlarınızdan birisi sürekli ateş edebilen hızlı ama daha güçsüz bir şekilde ateş eden silah ve bunun yanında daha yavaş ama daha çok enerji götüren roket ise diğer silahınız. Uçtuğunuz esnada da bu silahları kullanabiliyorsunuz ama uçuş gücünüz sınırsız değil. Belli bir süre havada kaldıktan sonra araç yere iniyor ve tekrar uçabilmek için de bir süre daha beklemelisiniz. Uçuş özelliğinden de tahmin edebileceğiniz gibi hem karada giden hem de uçarak size saldıran düşmanlar mevcut. Düşmanlarınızın yanında yollara döşenmiş engeller, mayınlar ve barikatlar da dikkat etmeniz gereken şeyler. Bunlara çarptığınızda da aracınız hasar alıyor. Belli bir hasar sonunda aracınız patlıyor ve oyun sona eriyor.

Grafikleri orta derece diyebileceğimiz oyunda sesler biraz az olmuş. 10 farklı, uzun ve zorlayıcı bölüme sahip Fire and Forget oyununda kıyamet sonrası bir dünyada yüzlerce farklı düşman tipi ile savaşacaksınız.

En son Ara 2, 2021 tarihinde güncellenmiştir.

Fire and Forget Minimum Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi : Windows 98/XP/Vista/7/8/10
İşlemci : P4 2 GHz
Ram : 1 GB
Harddisk Alanı : 150 MB
Ekran Kartı : NVidia 8400GS / AMD Radeon 2400
DirectX : DirectX 9
Artıları
 • Hem karada gitme hem de uçma özelliği
 • Düşük dosya boyutu
 • Düşman ve bölüm çeşitliliği
Eksileri
 • Grafikler süper değil
 • Tekrar edici oynanış

Fire and Forget Tanıtım Videosu

Fire and Forget oyunundan görüntüler ve oyunun tanıtım videosu

Fire and Forget YAPILAN YORUMLAR
 • can kaya
  6 sene önce

  evet baya güzel

 • yasin
  6 sene önce

  oyun güzel beğendim