FlatOut 2 ikon

FlatOut 2


FlatOut 2, Bugbear Entertainment tarafından geliştirilmiş ve Vivendi Universal tarafından yayınlanmış serinin ikinci oyunu olma özelliği gösteren bir araba yarışı oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

FlatOut, son derece başarılı olmuş ve araba yarışı oyunlarında tabiri caizse çığır açmış bir oyundu. Serinin ikinci oyunu olan FlatOut 2’de oldukça başarılı bir yapım olarak karşımıza çıkıyor.
Oyunda bulunan grafiklerle hazırlanmış kısa bir videonun bizi karşıladığı oyunda profilimizi oluşturarak oyuna başlayabiliyoruz. Serinin ilk oyununda olduğu gibi bu oyunda da son derece iyi müziklerle karşılanıyoruz.

Tekli oyuncu modunda Career, Single Race, Single Stunt, Single Event ve Single Derby gibi bölümler bulunuyor. Career modda eski bir arabayla yarışa başlıyoruz ve ilerleyip yarış kazandıkça daha iyi arabalarla yarşıyoruz. Single Race’de istediğim bir bölümde istediğimiz bir arabayı seçerek yarışmak mümkünken, Single Stunt’ta roketli arabalar seçerek çok eğlenceli yarışlar yapabiliyoruz. Single Stunt’ın oyunun en eğlenceli ve en zevkli modu olduğunu da söylemek mümkün. Single Event’ta kapalı parkurlarda yarışırken, Single Derby’de sahip olduğumuz çok güçlü arabalarla rakiplerimizin üstüne sürüyor ve onları yok etmeye çalışıyoruz. Rakiplere vurdukça puanlar kazanıyoruz.

Görüldüğü gibi sahip olduğu modlar ile çok zengin bir araba yarışı oyunu olarak karşımıza çıkan FlatOut 2’de aynı zamanda serinin ilk oyunundaki fizik motorunu daha geliştirilip daha iyi hale getirilmiş olarak karşımızda buluyoruz. Bununla birlikte sahip olduğu iyi ışıklandırma ve dokular ile oldukça kaliteli grafiklere sahip. Sesler ve müziklerin de serinin ilk oyunundaki gibi harika olduğu oyunda çok güzel alternatif rock şarkıları gaza gelip araba kullanma imkanına da sahip olmuş oluyoruz.

Çok çeşitli eğlenceli modları, çoklu oyuncu modu, yüksek temposu, kolay oynanabilirliği ve iyi kontrolleri, kaliteli grafik ve fizik motorlarıyla FlatOut 2, hem araba yarışı hem de genel olarak oyun oynamayı seven oyunseverler için son derece iyi ve kaliteli bir alternatif olarak karşımıza çıkıyor.

En son Oca 3, 2022 tarihinde güncellenmiştir.

Artıları
  • Araçlar ve pistlerin hasar grafikleri çok başarılı
  • Eğlenceli oyun modları
  • Oyun müzikleri oyuna son derece uygun
  • Akrobasi yetenekleriniz gelişecek
Eksileri
  • İlk oyuna oranla daha hareketsiz geliyor

FlatOut 2 Tanıtım Videosu

FlatOut 2 oyunundan görüntüler ve oyunun tanıtım videosu

FlatOut 2 YAPILAN YORUMLAR