Florensia Online ikon

Florensia Online

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 3 / 3,00
Loading...

MMORPG türüne gönül verenler için değişik tarzda bir online oyun Florensia’yı indirmelerini tavsiye ederim. Oynanış açısından oyuncuya yeni deneyimler yaşatacak bu oyuna kayıt olmak ve oynamak tamamen ücretsiz. Oyunu Japonlar yapmış ve oyunun getirdiği en büyük yenilik hem karada hem de denizde savaşabilme olanağının bulunması.

Florensia oyununda denizde savaşmak isterseniz önce bir tekne almanız gerekmekte. Azimli bir oyuncuysanız ve paranızı ve seviyenizi yükseltirseniz daha büyük gemiler alıp daha büyük savaşlara katılabilirsiniz. Gemilerinize alabileceğiniz bir sürü silah ve korunma türü bulunmakta. Bunun için çok çalışmanız gerek ama emin olun buna değer. Daha sonra zevkle isterseniz korsanların isterseniz diğer oyuncuların gemilerini batırabileceksiniz.

Oyunun grafikleri animasyon tarzında 3 boyutlu olarak hazırlanmış. Bu da oyuncuya kendisini sanki bir çizgi film kahramanıymış gibi hissettiriyor. Florensia oyununda kendi klanınızı kurabilirsiniz ve diğer klanlara saldırabilirsiniz. Veya isteğe göre mevcut olan bir klana üye olarak avantajlarından faydalanabilirsiniz. Oyunda seçebileceğiniz karakter sınıfları : Savaşçı, büyücü, kaşif, paralı asker, soylu.

En son Nis 18, 2019 tarihinde güncellenmiştir.

Florensia Online Minimum Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi : Windows 2000/XP
İşlemci : Pentium4 1.3 GHz
Ram : 512 MB
Harddisk Alanı : 4 GB
Ekran Kartı :
DirectX : DirectX 9.0c
Artıları
  • Renkli ortamlar
  • Sınıf özelleştirme
  • İki yönlü dövüş sistemi
Eksileri
  • Tekrar edici dövüş sistemi
  • Yavaş seyahat hızı
  • Questler biraz yavan

Florensia Online Tanıtım Videosu

Florensia Online oyunundan görüntüler ve oyunun tanıtım videosu

Florensia Online YAPILAN YORUMLAR