Football Manager 2007 ikon

Football Manager 2007

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 12 / 4,00
Loading...

Dünyayı kasıp kavuran, futbol sevdalılarını kendine aşık bırakan, en önemlisi teknik direktörlüğün ne demek olduğunu anlayabileceğiniz bir oyun olan Football Manager oyununun 2007 sürümüyle karşınızdayız. Küçükken sınıf takımı, biraz büyüdükçe okul takımı, biraz daha büyüdükçe bulunduğumuz ilin takımı, biraz daha büyüdükçe fanatikleşerek büyük takımlara bağlanıyoruz ve hep o takımlarda oynamayı istiyoruz. Hayallerimizi kendimizin bir dünya yıldızı olduğu süslüyor. Peki hiç o fanatiği olduğunuz takımı yönetmek o takımda teknik direktörlük yapmayı hiç düşündünüz mü? Hayallerini kurduğunuz oyuncuların hocası olmak ayrı bir zevktir.

Bunu düşünen Sega ve Sports Interactive firmaları tarafından üretilen Football Manager 2007 oyunu isteklerimize çok net şekilde cevap veriyor. Bu oyunda yerli yabancı tüm takımlarda hatta milli takımlarda bile teknik direktörlük yapabiliyoruz. Takımı düzenliyoruz ve takımın beyini oluyoruz.

Sega ve Sports Interactive firmalarının ürettiği Football Manager 2007 oyunu deneme sürümü ile sizlerin beğenisine sunuyoruz. Oyun seçtiğiniz bir takımın teknik direktörlüğünü yapmanız üzerine kurulu. Seçeceğiniz takım Fenerbahçe de olabilir Manchester United vb. takımlar da olabilir. Bir takımdaki oyuncularınızın tempolarını denetliyorsunuz. As ve yedek kadro olmak üzere kampa giriyorsunuz ve maçlara hazırlanıyorsunuz. Maç günü gelince maçlara girip şampiyonluğu arıyorsunuz. Tabi ki takımda belli bölgelerde oyuncu eksiklikleri olabilir bu yüzden takımınıza oyuncu transferi yapıyorsunuz. Maç sonu ve maç öncesi mesaj seçenekleri var bu seçeneklerden mesajınızı seçip yolluyorsunuz.

Takımınızın oyuncuları da bu mesajı kayda alarak oynuyorlar ve her kazanılan maç başına para alıyorsunuz. Kazandığınız para ve kupalara göre tecrübeniz de artıyor. Maçı açtınız, kadronuzu ayarladınız, maça start aldınız, ekranınızın %35 boyutunda bir alandan maçı izliyorsunuz zaten geriye kalan butonlardan da maçın seyrini değiştirecek hamleler yapmanıza yarayan butonlar var, mesela oyuncu değişikliği gibi. Eğer hakemi aşağılayacak durumda hakaret ederseniz futbol federasyonu tarafından ceza alıyorsunuz. Oyun çok gerçekçi olmuş. Grafik ve tasarımları harika. Oyun boyut olarak büyük değil hatta çok küçük bile diyebiliriz.

ÖNEMLİ UYARI : Football Manager 2007 Demo, Türkçe Windows XP kurulu bilgisayarlarda çalışmamaktadır. Bu sebeple oyunu problemsiz bir biçimde oynayabilmeniz için birtakım farklılıklar yapmanız gerekir.

Yapmanız Gereken Değişiklikler Eğer bilgisayarınızda Football Manager 2007 Demo kuruluysa, Denetim Masası> Program Ekle/Kaldır’dan FM 2007 Demoyu kaldırın. “C:Documents and Settings\{Kullanıcı Adınız}\Application Data\Sports Interactive Ltd\” dizinindeki “Football Manager 2007” klasörünü silin. Denetim Masası> Bölge ve Dil Seçenekleri’ne girin. ‘Bölgesel Seçenekler’ sekmesinden “Türkçe” olan dili “İngilizce (İngiltere)” olarak değiştirin. Ardından ‘Diller’ sekmesinden ‘Ayrıntılar’ tuşuna tıklayın. Aynı biçimde “Türkçe” olan dili “İngilizce (İngiltere)” olarak değiştirin. Seçiminizi yaptıktan sonra “Tamam”a tıklayın ve ‘Gelişmiş’ sekmesine girin. Buradan da dili “İngilizce (İngiltere)” olarak seçin ve “Tamam”a tıklayın. Böylece bilgisayarınızın dili İngilizce olacaktır.

Football Manager 2007 Demoyu tekrardan kurun ve problemsiz bir şekilde oynayın.

En son Nis 21, 2021 tarihinde güncellenmiştir.

Football Manager 2007 Minimum Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi : Windows 98/ME/2000/XP
İşlemci : 1 GHz
Ram : 128 MB
Harddisk Alanı : 650 MB
Ekran Kartı : GeForce FX 5200 / Radeon Xpress 1200 Series
DirectX : DirectX 9
Artıları
  • Veri zenginliği
  • Uzun süreli oyunlarda kararlı
  • Gerçekçi maç motoru
  • Geliştirilmiş gözlemci sistemi
  • Yeni başlayanlar için daha fazla yardım
Eksileri
  • Sesler hiç geliştirilememiş

Football Manager 2007 Tanıtım Videosu

Football Manager 2007 oyunundan görüntüler ve oyunun tanıtım videosu

Football Manager 2007 YAPILAN YORUMLAR