Football Manager 2010 ikon

Football Manager 2010


Football Manager serisi birçok menajerlik simülasyon oyuncusuna göre menajerlik oyunları arasında en gelişmiş olanı ve en çok oynananı. Bunu söylemek için henüz erken ama Football Manager 2010 oyununun oyuncuları tatmin edebilecek bir çok yenilikle piyasaya sürülmesi sanki bunun böyle devam edeceğini gösterir gibi de olmuş. Biz de sözü uzatmadan oyunda ne yenilikler var bunlara geçelim;

Football Manager 2010 oyunundaki yenilikler

Daha Çok Parlatılıp Cilalanmış Bir Oyun

Sigames geçtiğimiz 1 yılı iyi değerlendirerek oyunu daha hızlı, daha içine çekici, daha gerçekçi ve oynaması daha kolay hale getirmişler. Bunu yapmak için de kullanıcılardan gelen geri bildirimlerden faydalanmışlar.

Geliştirilmiş Maç Motoru

3D moduna eklenen 100’den fazla yeni animasyonla, sahada meydana gelen bozulmalarla, yeni ışıklandırma ve gölgelendirme stilleri ile, yeni taraftar stilleri ve yeni stadyumlarla yepyeni ve çok daha gerçekçi bir maç motoru sizleri bekliyor.

Maç Analizleri

Oyunda her mikro hareket istatistik altında tutuluyor ve çekilen şutları, atılan pasları, top kapmaları ve hatta maçta yapılan faulleri bile görebileceğiniz maç analiz aleti sayesinde istatistik delisi oyuncular rahat bir nefes alacak.

Yeni Kullanıcı Arayüzü

Daha enerjik bir görünüm elde etmek için kullanıcı arayüzlerinde de geliştirmeler yapılmış. Yan menü yerine sekme yapısı getirilerek oyuncunun ulaşımını çok daha hızlı hale getirmek amaçlanmış.

En son May 1, 2021 tarihinde güncellenmiştir.

Artıları
 • Zorlayıcı oynanış
 • Takım, oyuncu ve personel konusunda şaşırtıcı büyüklükteki veri
 • Geliştirilmiş maç motoru
 • Daha anlaşılabilir personel önerileri
 • Saha kenarından taktik değiştirebilme seçeneği
Eksileri
 • Geliştirilmesine rağmen maç motoru yetersiz
 • Ses seçenekleri sınırlı

Football Manager 2010 Tanıtım Videosu

Football Manager 2010 oyunundan görüntüler ve oyunun tanıtım videosu

Football Manager 2010 YAPILAN YORUMLAR
 • mustafa
  2 sene önce

  oyunda türkçe dili varmı acil köye gitmeden oyunu yüklicem de