Kayıt Ol veya Giriş Yap
Kullanıcı Adı Şifre Şifremi Unuttum

FPS Oyun Türü Nedir

FPS oyun türü “First Person Shooter” kısaltması olan birinci şahıs gözünden oynadığınız ve elinizdeki silahı gördüğünüz ve silahla düşmanları vurduğunuz oyun türüdür. Bu oyun türünün en çok bilinen örnekleri Call of Duty, Counter Strike ve Delta Force gibi oyunlardır. Sitemizde bulunan FPS oyunları kategorisinden bu türdeki oyunları listeleyebilir ve indirebilirsiniz.

Popüler FPS oyunları

Unreal Tournament 2004

Unreal Tournament 2004

indir

Aksiyon, FPSİngilizceÜcretsiz209 MB
Doom oyunu ile başlayan FPS oyunları tarihinde çığır açan oyunlardan birisi olarak kabul edilen Unreal serisi de unutulmaz oyunlar arasına adını yazdırmıştır
Halo: Combat Evolved

Halo: Combat Evolved

indir

FPSİngilizceÜcretsiz131 MB
Bungie Studios şirketinin adını duyurmasını sağlayan çıkış oyunu Halo serisinin ilk oyunu olan Combat Evolved oyunculara FPS deneyimi yaşatmak üzere yapılmış bir..
Rainbow Six Raven Shield

Rainbow Six Raven Shield

indir

Aksiyon, FPS, Simülasyon, StratejiİngilizceÜcretsiz220 MB
Rainbow Six Raven Shield oyununda gizli terörist güçlerine karşı özel operasyonlar düzenleyen çok uluslu elit bir timin yönetimi sizin elinizde. İngiltere, Norveç,..
Counter Strike Online

Counter Strike Online

indir

Counter Strike, OnlineİngilizceÜcretsiz9.7 MB
Özellikle uzun yıllar boyu Türkiye’de her internet kafede bütün bilgisayarlarda olmazsa olmaz oyun olarak karşımıza çıkan Half Life 2 ve Counter Strike..
Wolfteam

Wolfteam

indir

FPS, OnlineTürkçeÜcretsiz2.5 MB
WolfTeam oyunu Aeria Games firması tarafından üretilmiş, online bir FPS oyunudur. FPS yani First Person Shooting, manası da elinizde silahla karşınızdakilere ateş..
2851 kez okundu


YORUM YAZIN

İsim : E-Mail :