Free Fire ikon

Free Fire


Free Fire, cep telefonlarında son dönemde oldukça popüler olan hayatta kalma oyunlarından birisidir. Tıpkı PUBG oyunlarında olduğu gibi Free Fire oyununda da birbirini öldürüp sona kalmaya çalışan bir grup kişiden birisi olarak oynuyorsunuzç

Oyunda her bölüm 10 dakika sürüyor ve PUBG’deki 100 kişi yerine bu oyunda 50 kişi bulunuyor. Değişmeyen şeylerden birisi ise ıssız adaya bırakılmanız. Adaya paraşütle indiğiniz için ineceğiniz yeri bir nebze de olsa ayarlayabiliyorsunuz. Yine adaya düşer düşmez etrafı hızlıca keşfedip tarayarak işinize yarayacak silah ve ekipmanları topluyorsunuz. Adanın çok büyük olması başlarda sizi endişelendirebilir ama adayı baştan başa hızlıca dolaşabileceğiniz araçlar oyunda karşınıza mutlaka çıkacaktır.

Free Fire oyununda diğer oyuncuları pusuya düşürmek için çeşitli tuzaklar kullanabilirsiniz. Savaş alanında birlikler oluşturarak hakimiyetinizi güçlendirmeniz de mümkün. Takımlar en fazla 4 kişiden oluşabiliyor ve kendi aralarında sesli sohbet edebiliyorlar. Havadan bırakılan teçhizat paraşütleri sayesinde ihtiyacınız olan her şeye sahip olabilirsiniz.

Oyun mobilde giderek gelişen grafik ve ses kalitesinden payını almış. Oldukça etkileyici ve akıcı grafikler ve gerçekçi oyun içi sesleri oyunda sizleri bekliyor. Oyunun online oyuncu kitlesi ise fena sayılmayacak derecede.

En son Ağu 1, 2018 tarihinde güncellenmiştir.

Artıları
 • Çok iyi grafikler
 • Akıcı oynanış
Eksileri
 • Gaz altında çok kısa sürede ölüyorsunuz
 • Eşya kapasitesi çok az

Free Fire Tanıtım Videosu

Free Fire oyunundan görüntüler ve oyunun tanıtım videosu

Free Fire YAPILAN YORUMLAR
 • Nahid
  5 sene önce

  ben bu oyunu bilgisayarima indiremiyom lutfen indirme yollarini bana yollayin bazen bana diyo ki emeiladresi lazim ben yaziyom ama cikmiyor lutfen emailadreside acin bana

  • Uğur YURT
   5 sene önce

   Merhaba Nahid, Bu oyun bir cep telefonu oyunu olduğu için bilgisayarına indirememen normal. Oyunu cep telefonunda oynayabilirsin veya bilgisayarına cep telefonu oyunlarını oynatan emülatörler yükleyerek bilgisayardan bu oyunu oynamayı deneyebilirsin.