Gangstar New Orleans: Online Open World ikon

Gangstar New Orleans: Online Open World


Cep telefonlarının GTA‘sı olarak bilinen Gangstar serisinin açık dünya’da oynanabilen yeni oyunu Gangstar New Orleans: Online Open World artık Windows  8.1 ve üzeri işletim sahibine sahip olan bilgisayarlarda da oynanabilecek. Oyunun yapımcılığını ise telefon oyunlarının tartışmasız bir numaralı ismi Gameloft üstlenmiş.

Oyunun isminden de anlaşılacağı gibi oyun New Orleans şehrinde geçiyor. Önceki oyunlara oranla artırılan araç ve silah çeşidi oyunu bir üst seviyeye taşımış, üstelik bilgisayarda oynaması cep telefonunda oynamaktan çok daha zevkli. Tıpkı GTA oyunlarında olduğu gibi bir hikaye dahilinde yapmanız gereken görevleri yerine getirerek ilerliyorsunuz. Grafikleri GTA 5 kadar başarılı olmasa da GTA 3 oyununu andırıyor.

Oyunda suç dünyasında tekel olmaya çalışan bir grubun üyesi olarak diğer gruplara ve sokaklarda suç dünyasını yönetenlere karşı savaş açıyorsunuz. Şehrin farklı bölgelerinde ki bu bölgeler çok lüks mekanlar da olabiliyor batakhaneler de olabiliyor, farklı görevleri yerine getirmeye çalışacaksınız. Bu oyunda bulunan mahalleni koruma ve diğer mahallelere saldırma ise oyunu önceki oyunlardan ayırarak online bir rekabet getiriyor.

Oyun karakter konusunda da sizi sınırlamıyor. İstediğiniz karakteri oluşturmak için çeşitli özelleştirmeler mevcut. Oyundaki zengin içerik sayesinde sürekli keşfetmeye açık olacaksınız ve yeni eklenen güncellemelerle yeni gelen özellikler sanki sıfırdan bir oyun oynuyormuş hissi oluşturacak.

En son Nis 23, 2019 tarihinde güncellenmiştir.

Gangstar New Orleans: Online Open World Minimum Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi : Windows 8.1 / 10
İşlemci : Pentium Dual Core E2220 2.40GHz / Athlon 64 X2 Dual Core 4400+
Ram : 2 GB
Harddisk Alanı : 12 GB
Ekran Kartı : GeForce 8600 GT veya Radeon HD 2600 XT
DirectX : DirectX
Artıları
 • Eski cihazlarda bile oynanabiliyor
 • Sıkılmayacağınız çok sayıda görev
Eksileri
 • Sinir bozucu chat sistemi
 • Otomatik isabet sistemi oyunun çatışma bölümlerinin zevkini azaltıyor

Gangstar New Orleans: Online Open World Tanıtım Videosu

Gangstar New Orleans: Online Open World oyunundan görüntüler ve oyunun tanıtım videosu

Gangstar New Orleans: Online Open World YAPILAN YORUMLAR
 • ertuğrul
  3 sene önce

  windows 7 oluyormu

 • furkan
  5 sene önce

  çok güzel oyunu kim yaptıysa eline salık