Kayıt Ol veya Giriş Yap
Kullanıcı Adı Şifre Şifremi Unuttum

Codemasters Oyunları indir

Codemasters çok uzun süredir yarış oyunları geliştiren ve F1, Dirt ve Grid gibi pek çok hit yarış oyunları dünyaca tanınan oyun yapım firmasıdır.

TOCA Race Driver 3

TOCA Race Driver 3

indir
Araba, Simülasyon, YarışİngilizceDeneme Sürümü165 MB
TOCA Race Driver 3 yarış oyunları konusunda en tecrübeli yapımcılardan birisi olan Codemasters tarafından geliştirilen ve yayınlanan yarış simülasyon oyunudur. Oyun Almanya’da..
Colin McRae: DiRT 2

Colin McRae: DiRT 2

indir
YarışİngilizceDeneme Sürümü1.3 GB
Daha önce Fuel ve Race Driver Grid gibi yarış oyunlarını oyunculara sunan Codemasters firmasının şüphesiz ki en çok ses getiren yarış oyunu..
Sensible Soccer 2006

Sensible Soccer 2006

indir
SporİngilizceDeneme Sürümü116 MB
Bir bilgisayar oyunu fenomeni olan Sensible Soccer serisinin 2006 yılı için çıkartılmış oyununda yine futbolun yanı sıra komedi unsurları ön plana çıkarılmış...
DiRT Showdown

DiRT Showdown

satın al
YarışİngilizceÜcretli
Motor kargaşası haline gelmiş bir dünyada yolunuzu açmak için vurun kırın parçalayın ve yarışın. Bu motorlu taşıt çılgınlığında kalabalık bir atmosfer ve..
IndyCar Series

IndyCar Series

indir
Araba, YarışİngilizceDeneme Sürümü145 MB
IndyCar Series, Codemasters tarafından geliştirilen yarış simülasyon oyunudur. Oyun konu olarak 2002 yılındaki Indycar Series sezonu yarışlarını alıyor. Oyundaki tüm yarış araçları..
Colin McRae Rally 2005

Colin McRae Rally 2005

indir
Araba, YarışİngilizceDeneme Sürümü284 MB
Colin McRae Rally 2005 oyunu efsane ralli pilotu Colin McRae isminden alıntı yapılarak kurgulanmış ralli yarış oyunudur. Oyunda 9 farklı ülkeye yayılmış..
DTM Race Driver 3

DTM Race Driver 3

indir
Araba, YarışİngilizceDeneme Sürümü133 MB
DTM Race Driver 3 oyunu Codemasters tarafından piyasaya sunulan başarılı yarış oyunları serisinin 3. oyunudur. Oyunda DTM Race Driver 2 oyunundaki tüm extreme spor yarışları..
Colin McRae Rally 04

Colin McRae Rally 04

indir
YarışİngilizceDeneme Sürümü151 MB
Colin McRae Rally 04, Codemasters tarafından geliştirilip yayınlanan ralli yarış oyunudur. Arcade tarzında ralli yarış oyunlarını sevenler için geliştirilmiş kontroller ve değişik..
Operation Flashpoint: Dragon Rising

Operation Flashpoint: Dragon Rising

indir
Aksiyon, FPSİngilizceDeneme Sürümü1.39 GB
Operation Flashpoint: Dragon Rising, gerçek olmayan Sakhalin adasında başlayan ve global halde bir savaşa dönüşmeye başlayan kurmaca çatışmaları konu alan bir FPS..
Operation Flashpoint Resistance

Operation Flashpoint Resistance

indir
FPSİngilizceDeneme Sürümü78.4 MB
Gerçekçi Savaş Deneyimi Sizi Bekliyor Oyun dünyasından pek çok savaş ve silah oyunu geldi geçti. Kimisini çok sevdik, kimisini düşmanımıza bile tavsiye..
12