German Truck Simulator

German Truck Simulator

LisansDeneme Sürümü 0TL
Dilİngilizce
Dosya Boyutu304 MB
İşletim SistemiWindows XP / 7 / 8
Eklenme TarihiOcak 4th, 2016
Hemen indir (304 MB)
29589 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(102 votes, average: 4,30 out of 5)
Loading...Loading...

German Truck Simulator, Almanya yollarında ve otobanlarında tır kullanmanızı sağlayacak simülasyon oyunudur. Almanya’nın en güzel şehirlerinin ve bu şehirleri birbirine bağlayan yollarının realistik tasvirlerini oyunda bulabilirsiniz. 18 Wheels of Steel ve Euro Truck Simulator gibi serilere imza atmış olan SCS Software, bu oyunda da tecrübesini kullanarak eğlenceli bir oyun ortaya çıkarmış.

Truck Simulator oyunlarını oynayanların alışık olduğu gibi bu oyunda da yük taşıyacaksınız. Bir kargo aracı olarak tırınızla taşıyabileceğiniz 60 çeşit yük bulunuyor. Tabi ki para kazanmak için bu yükleri teslimat adresine zamanında götürmelisiniz. Oyunun bu serisinde satın alacağınız kamyon ve tırları bir filo halinde tutabilecek ve şoför kiralayarak bunlardan para kazanabileceksiniz. Yani bir nevi artık kendi işinizin patronu olma şansına sahipsiniz.

Oyunda gerçek hayattaki 7 büyük Avrupalı Kamyon şirketinin araçlarını bulabileceksiniz. MAN firmasından oyun için resmi lisans alındığını da ekleyelim. Almanya’nın en büyük 18 şehrine yük taşıyabileceksiniz. Kariyerinize başladığınızda bir taşımacılık şirketinin şoförü olarak başlıyorsunuz ama kazandığınız parayı yatırım için kullandıkça daha fazla para kazanma şansına sahipsiniz.

Artıları
  • Beklentiyi karşılıyor
  • Fena sayılmayacak grafikler
  • Gerçekçi yollar
Eksileri
  • Uzun süre oynandığında sıkıcı geliyor
  • Serbest sürüş modu yok
  • Çok çabuk tekrar edici geliyor
Etiketler: ,