Golf Clash iPhone ikon

Golf Clash iPhone


Golf Clash cep telefonlarında online olarak oynayabileceğiniz çok oyunculu bir golf oyunudur. Turnuvalara katılabilir, diğer oyuncularla teke tek mücadelelere çıkabilir ve birbirinden güzel değişik sahalarda golf yeteneğinizi geliştirebilirsiniz.

Oyunda klüplere üye olarak oynuyorsunuz ve daha iyi bir oyuncu olduğunuzda klübünüzü yükselterek daha iyi oyunculara meydan okuyabilirsiniz. Gerçek zamanlı golf mücadeleleri alıştıkça daha çok hoşunuza gidecek. Üstelik zorlayıcı sahalar ve değişken hava şartları ile ne kadar iyi bir oyuncu olduğunuzu test edebileceksiniz. Oynadığınız oyuncularla oyun içinde sohbet edebilirsiniz, hatta emojiler bile gönderebilirsiniz. Bu tip oyunlarda en büyük oyuncu online oyuncu bulmaktır ama Golf Clash oyununda binlerce oyuncu oynamaya hazır bir şekilde bekliyor.

Oyundaki mobile uygun atış sistemi çok kolay öğrenilebilir şekilde ayarlanmış. Ama uzmanlaşmak için biraz oynamanız gerek. Oyunda etkileyici atışlarınızı kaydedip bunu arkadaşlarınızla ve sosyal medyada paylaşabiliyorsunuz. Haftalık liglerde yükselmek için hafta içindeki müsabakalarda başarılı olmalısınız.

En son May 2, 2018 tarihinde güncellenmiştir.

Artıları
  • Öğrenmesi çok kolay
  • Türkçe dil desteği
  • Uzman olunabilecek oyun mekaniği
  • Maçlar çok uzun ve sıkıcı değil
Eksileri
  • Öde ve kazan objeleri mevcut
  • Oyun içi denge daha iyi ayarlanmalı

Golf Clash iPhone Tanıtım Videosu

Golf Clash iPhone oyunundan görüntüler ve oyunun tanıtım videosu

Golf Clash iPhone YAPILAN YORUMLAR