Kayıt Ol veya Giriş Yap
Kullanıcı Adı Şifre Şifremi Unuttum

GTA 5 Tavuk, Köpek, Kuş gibi Hayvan olarak oynama hilesi

GTA 5 oyununda kendinizi bir köpeğe, tavuğa, kuşa ve diğer hayvanlara çevirebiliyorsunuz. GTA 5 oyunu ilk çıktığında senaryosu, görüntüleri ve oynanışı ile bizi oldukça şaşırtmıştı. Ama şimdi şaşırtmaya yeni yeni keşfedilen özellikleri ile devam ediyor İşte GTA 5 oyununda hayvan olarak oynamak için yapmanız gerekenler;

GTA 5 oyununda hayvan olma hilesi

 • Öncelikle oyunda hayvana dönüşebilmeniz için yeşil Peyote bitkisi adı verilen ve aşağıda resmini verdiğimiz bitkiden 27 tanesini de bulmalısınız.

Yeşil Peyote Bitkisi

 • Aşağıdaki videoda bitkilerin tam olarak yerlerini bulabilirsiniz :

 • Videoda da görebileceğiniz gibi her bulduğunuz Peyote bitkisini yediğinizde farklı bir hayvana dönüşüyorsunuz. Bu hayvanlar arasında, tavuk, köpek, köpek balığı, karga, şahin, martı, leopar, balina, balık gibi hayvanlar bulunuyor.
 • Her hayvanın kendine has değişik hareketleri ve özellikleri bulunuyor. Örneği köpek ile havlayıp ısırabiliyorken martı ile aşağıya doğru s.çabiliyorsunuz.
11287 kez okundu


GTA 5 Tavuk, Köpek, Kuş gibi Hayvan olarak oynama hilesi Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

 1. halil dedi ki:

  doru ben yaptım

 2. RESUL dedi ki:

  BENIM ATAM ALACAK GTA 5 DISKINI YAPICAM MEN HEMISE OYUNLARI BURADAN YUKLUYORUM INDI MINECRAFT INDIRDDDIMSONRE FIFA 15, I SONRA DA MAFIA II INDIRDIM CIK GUZELLER BASKA OYUNUDA INDIRICEM

 3. RESUL dedi ki:

  MESELA GTA 5 GTA 4

 4. hasan dedi ki:

  güzelmiş

YORUM YAZIN

İsim : E-Mail :