Kayıt Ol veya Giriş Yap
Kullanıcı Adı Şifre Şifremi Unuttum

GTA 5 Yönetmen Modunda Vahşi Hayvan Aktör

Gta 5 oyununda yönetmen modunda bir vahşi hayvan olarak oynamak istiyorsanız haritada çeşitli lokasyonlarda bulunan ve aşağıdaki videoda gösterilen noktalardaki 7 altın Peyote bitkisini toplamanız gerekiyor. Tabi ki bunun çalışabilmesi için öncesinde oyunu %100 olarak bitirmeli, 27 Peyote bitkisini toplamalı ve “The Last One” Strangers & Freaks bölümlerini bitirmelisiniz.

5339 kez okundu

Bu oyunu indirenler bunları da indirdi

Wolfteam ikon Wolfteam Wolfteam oyunu Aeria Games firması tarafından üretilmiş, online bir FPS oyunudur. FPS yani First Person Shooting, manası da elinizde silahla karşınızdakilere ateş..
League of Legends ikon League of Legends League of Legends, 2009 tarihinde Riot Games tarafından yayınlanan ve çıktığı ilk günden bu yana tüm dünyada en çok oynanan online oyunlar..
GTA 5 Tavuk, Köpek, Kuş gibi Hayvan olarak oynama hilesi GTA 5 Tavuk, Köpek, Kuş gibi Hayvan olarak oynama hilesi GTA 5 oyununda kendinizi bir köpeğe, tavuğa, kuşa ve diğer hayvanlara çevirebiliyorsunuz. GTA 5 oyunu ilk çıktığında senaryosu, görüntüleri ve oynanışı ile bizi..
GTA 5 Koca Ayak Hilesi GTA 5 Koca Ayak Hilesi GTA 5 oyununda dev bir goril olan Koca Ayak ile oynamak için burada anlatacağımız ipuçlarından faydalanabilirsiniz. Aşağıda anlatacağımız adımları eksiksiz olarak uygulayarak..
Gta 5 Tofaş Doğan Yaması Gta 5 Tofaş Doğan Yaması Gta 5 için modlar yapılmaya başlandıktan sonra ilk akla gelen Şahin, Doğan yamaları oldu. Daha önce Gta San Andreas Şahin Yaması aşırı..
GTA 5 Hileleri GTA 5 Hileleri Grand Theft Auto 5 oyunu da tıpkı Gta serisinin önceki oyunları gibi bir takım hileleri içinde barındırıyor. Bu hileleri aktif hale getirebilmek..


GTA 5 Yönetmen Modunda Vahşi Hayvan Aktör Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

  1. AHMED dedi ki:

    Iyi

  2. Tuna dedi ki:

    gta 5 açılsana ya senle hiç gta 5 oynamıom

YORUM YAZIN

İsim : E-Mail :