GTA San Andreas Tarzı Oyunlar

GTA San Andreas Tarzı Oyunlar

GTA San Andreas Tarzı Oyunlar

GTA oyunlarından hoşlananlar, mutlaka Gta San Andreas oynamışlardır. Bu ounu bitirip etkisinde kalanlar, mutlaka San Andreas tarzı bir oyun ararlar. Gta 4 oyununu büyük ihtimalle oynamış olduklarını da düşünerek, farklı yapımcılardan aynı tarzda oyunları listelemek istedik. Aşağıdaki tüm oyunlar konu olarak ve oynanış olarak San Andreası andırmaktadır.

Just Cause 2

Just Cause 2

Aksiyon2 Ocak 2016
Tarz olarak Gta oyunlarına benzese de, askeri görevleri tamamladığınız için diğer savaş oyunları benzeri bir oyun olarak da görebiliriz Just Cause 2 oyununu. Oyunda çeşitli araçları kullanarak görevleri yapabilmeniz güzel bir şey. Ama Gta San Andreas oyunundaki şehirler ve caddeler yerine daha çok çöllerde ve askeri üst bölgelerinde geziyorsunuz.
Mafia 2

Mafia 2

Aksiyon, RPG23 Ocak 2016
Tam Gta SA oyununun eski versiyonu olduğunu söyleyebiliriz. Oyun Amerika’da İtalyan mafyasının hüküm sürdüğü 1940 lı yıllarda geçmekte. Tamamı ile Gta San Andreas tarzı araçlı ve araçsız olarak mafyanın size verdiği görevleri yerine getiriyorsunuz.
Batman: Arkham Asylum

Batman: Arkham Asylum

Aksiyon, Macera20 Aralık 2015
Mantık olarak tamamen ayrı bir mantıkla bir süper kahraman olarak şehri kurtarmaya çalışsanız da oynanış açısından Batman oyunu da hem araç kullanıp hem de araç dışı aksiyonlara girdiğiniz için GTA benzeri bir oyun olarak düşünebilirsiniz..

Gangstar New Orleans: Online Open World

Gangstar New Orleans: Online Open World

Aksiyon, Macera, Windows 821 Mart 2018
Oyun GTA oyunlarını örnek alarak ilk önce cep telefonları için çıkartılmış. Ardından bu oyunun çeşitli sürümleri çıkmış ve bilgisayarda da Microsoft Store üzerinden Windows 10 işletim sistemine sahip cihazlarda oynanabilecek şekilde yayınlanmış. GTA kadar iyi bir oyun olmasa da başarılı bir klon diyebiliriz.

En son Nis 23, 2019 tarihinde güncellenmiştir.

GTA San Andreas Tarzı Oyunlar YAPILAN YORUMLAR
  • furkan
    9 ay önce

    çok güzel gta da nasıl indiriliyo

  • HASAN
    1 sene önce

    BEN COK BEYENDIM ABI CI