Helix Jump ikon

Helix Jump


Helix Jump Android cihazlarda oynayabileceğiniz, daha önce Stack Jump ve Snake VS Block gibi listelerde üst sıralara çıkmış oyunların da geliştiricisi olan Voodoo tarafından geliştirilen aksiyon basit eğlence oyunudur.

Oyunda temel olarak sürekli zıplayan renkli bir topu sarmal bir kuleden aşağıya doğru indirip kendi rengindeki platforma kadar düşürmeye çalışıyorsunuz. Katlar halinde karşınıza çıkan platformlarda farklı renkler ve boşluklar bulunuyor. Topu boşluktan bir aşağıdaki platforma düşürerek ilerliyorsunuz. Bunu yaparken de yanmamak için farklı renklere düşmemeye çalışıyorsunuz. Aslında mantığı bu kadar basit olmasına rağmen bağımlılık yapıcı bir tarzı var ve son zamanların en çok oynanan android oyunu.

Oyunun oldukça basit kontrolleri tek dokunuşla kontrol edebilmenizi sağlıyor. Neredeyse ilk oyunda kontrollere alışıyorsunuz. Bu kolay oynanışı engelleyen tek şey ise oyunda sürekli karşınıza çıkan reklamlar. Reklamlar sizi çok rahatsız ediyorsa oyunu oynarken internet bağlantınızı kapatabilirsiniz. Oyunun görsel efektleri oldukça zengin ve oynanış açısından gittikçe zorlaşan bir oyun.

En son Oca 9, 2019 tarihinde güncellenmiştir.

Artıları
  • Kolay oynanış
  • Bağımlılık yapıyor
Eksileri
  • Çok fazla reklam içeriyor
  • İlerleyen levellerde aşırı tekrar edici gelebilir

Helix Jump Tanıtım Videosu

Helix Jump oyunundan görüntüler ve oyunun tanıtım videosu

Helix Jump YAPILAN YORUMLAR