Hired Guns: The Jagged Edge ikon

Hired Guns: The Jagged Edge

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 5 / 5,00
Loading...

Hired Guns: The Jagged Edge oyunu, GFI Russia tarafından geliştirilen,  kiralık bir operasyon askeri takımını yönettiğiniz sıra tabanlı strateji oyunudur.

Oyunda kendi takımınızı kiralık askerlerden kendiniz oluşturuyorsunuz. Tahmin edebileceğiniz gibi her askerin farklı özellikleri bulunuyor ve yöneteceğiniz operasyondaki ihtiyaçlarınıza göre bir takım kurmalısınız. Oyunda operasyonlar iş listesinde sıralanıyor ve siz de buradan ücretine ve zorluğuna bakarak seçiyorsunuz. Bu görevlerden kazandığınız paralarla daha fazla ve daha elit askerler kiralayabileceğiniz gibi aynı zamanda mevcut silahlarınızı da yükselterek daha etkili hale getirebilirsiniz.

Oyun Afrika’da hayali bir ülke olan Diamond Coast isimli bir ülkede geçiyor. Oyun alanı için bu türün içindeki en geniş oyun alanlarından biri olduğunu hemen belirtelim. Tahmin edebileceğiniz gibi bu ülke yozlaşmış ve çeşitli güçlerin kontrolü altında. Oyundaki mekanlar Afrika’nın doğa örtüsüne uygun ve yıkım ortamını yansıtan türden mekanlar. Savaşta çatışmalara girerken sadece düşmanlarınızı değil bulunduğunuz ortamı da iyi gözlemleyerek çevredeki objeleri nasıl kullanacağınızı düşünerek stratejiler geliştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra hangi adamı tam olarak hangi görevlerde kullanacağınız da oyunun strateji kısmının bir diğer yanı.

Oyunda sizi bekleyenler ateşli silahlarla gireceğiniz tonlarca çatışma, çatışmalara girdikçe tecrübe kazanacak takım üyeleri ve kiralık askerler, farklı bölgeler ve farklı mekanlarda yapacağınız sıra tabanlı stratejinize dayanan savaşlar ve daha fazlası. Kendi kaderinizin kontrolüne sahip olduğunuz oyunda tek bir düzlem üzerinde ilerlemeyen hikayede kararlarınıza göre gidişatı ve sonucu değiştirebiliyorsunuz.

En son Şub 13, 2019 tarihinde güncellenmiştir.

Artıları
  • Açık uçlu kampanyalar
Eksileri
  • Grafikler yetersiz

Hired Guns: The Jagged Edge Tanıtım Videosu

Hired Guns: The Jagged Edge oyunundan görüntüler ve oyunun tanıtım videosu

TAVSİYE İÇERİKLER
Hired Guns: The Jagged Edge YAPILAN YORUMLAR