Horse Park Tycoon ikon

Horse Park Tycoon

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...

Horse Park Tycoon, Facebook üzerinden oynanabilen oldukça popüler bir online oyundur. Her yaştan kullanıcıya hitap eden Horse Park Tycoon özellikle küçük çocukları fazlasıyla cezbediyor.

Oyunun temel amacı bir at parkı açmak ve bu at parkını başarılı bir şekilde yönetmektir. Oyunun içerisinde çocukları, hatta yetişkinleri cezbedecek pek çok at çeşidi bulunmakta. Kullanıcılar oyun içerisinde oluşturdukları at parkını güzelleştirerek ziyaretçi çekmeye çalışıyor. Oyunun ilk seviyesinde oyuncuların bu birbirinden güzel atlara güvenli bir yaşam alanı oluşturması gerekiyor. Oluşturulan yaşam alanından sonra parka gidiş yolu yapılması gerekiyor.

At parkına yoğun bir şekilde ziyaretçi almak isteyen kullanıcıların iki noktaya dikkat etmesi gerekli. Bunlardan ilki at parkının temel unsuru olan birbirinden güzel atlar. Atların güzelliği ve ihtişamı ziyaretçilerin at parkına gelmesini sağlayacak olan en büyük etken. Ziyaretçileri parka çekmek için dikkat edilmesi gereken ikinci nokta ise parkın güzelliği ve düzeni. At parkı ne kadar güzel, canlı ve hareketli olursa gelecek olan ziyaretçi sayıda o kadar çok artacaktır.

Oyun, özellikle çocuklar için hazırladığı için oyunda ilerlemek çok basit. Ayrıca oyunun içerisinde atların bakımı ile ilgili bilgiler ve ipuçları da bulunuyor. Bu sayede başarılı bir şekilde atların bakımını gerçekleştirebiliyorsunuz.

Horse Park Tycoon sayesinde pek çok çocuğun atlara olan ilgisi ve sevgisi artacaktır. Sanal ortamda dahi olsa onları besleyip bakımını kendilerinin yapmaları sorumluluklarını artıracak ve çocukların gelişimlerine katkı sağlayacak. Eğer çocuğunuzun güvenle oynayacağı bir oyun arayışı içerisindeyseniz Horse Park Tycoon tam size göre. Oyun, web tabanlı olarak bilgisayar üzerinden ya da telefon ve tabletlere indirilerek oynanabilmektedir.

En son Mar 25, 2019 tarihinde güncellenmiştir.

Artıları
  • Eğitici bir oyun
  • Çocuk dostu basit oynanış
  • Sevimli görseller
  • Çeşitlendirilmiş içerik
Eksileri
  • Reklamlar biraz sık görünüyor

Horse Park Tycoon Tanıtım Videosu

Horse Park Tycoon oyunundan görüntüler ve oyunun tanıtım videosu

Horse Park Tycoon YAPILAN YORUMLAR