Hounds: The Last Hope ikon

Hounds: The Last Hope


Hounds: The Last Hope oyunu, Marvel: Future Fight, Sudden Attack gibi MMO oyunları ile adını duyurmuş Netmarble Games tarafından geliştirilen TPS türünde hikaye tabanlı ilerleyen bir MMOTPS oyunudur.

Wickbroke tarafından harabeye döndürülmüş bir dünyada ayakta kalan bir kaç grup insan direniş güçlerini oluşturdurlar. Zombiler dünyanın her yerine yayıldı ve insanlara saldırmaya başladılar. Oyunda siz de Hounds’a katılarak zombilerden dünyayı temizlemeye çalışıyorsunuz.

Oyunda 4 farklı sınıftan kendi oynayış karakterinize uygun olanı seçiyorsunuz. Seçebileceğiniz ve her birinin özelliği diğerinden farklı olan bu sınıflar ise şunlar: Assault ( Taarruz kuvveti ), Tech ( Teknoloji uzmanı ), Support ( Destek kuvveti ) ve Specialist ( Uzman ).

Oyundaki operasyonlar ise diğer oyunlardaki gibi bir görev ağacı üzerinden ilerlemiyor. Hounds: The Last Hope oyununda karşılaşacağınız operasyonlar hikayenin akışına göre veriliyor ve hikayenin aslında bir parçası. Operasyonlar seslendirme sanatçıları tarafından profesyonelce seslendirildiği için tıpkı bir film izler gibi görevleri oynayacaksınız.

Oyunda bulunan zor mod sayesinde oyuncular zombilerden oluşan bir cehennemin tadına bakabiliyor. Yeni başlayan oyunculara pek hitap etmeyen zor modda tek başınıza da pek şansınız bulunmuyor ve takımınızı toplayarak gitmeniz oldukça mantıklı.

4 farklı oyun modu ve 8 farklı harita ile çıkan oyunda bunların ilerleyen günlerde gelecek güncellemelerle artırılabileceği söyleniyor. Şu anki yapısı bile PvP mücadeleler açısından oldukça heyecanlı bir oyun olarak sayılabilir.

Oyunda bir diğer dikkat çeken nokta ise 10 farklı silah sınıfının bulunması ve bu silahları kaplamalar ile kişiselleştirebilmeniz. Daha önce Wolfteam oyununda rastladığımız bunun gibi dinamik seçeneklere de bu oyunda sıklıkla rastlayabilirsiniz.

Oyunda en enteresan bulduğumuz ve çok orijinal bir düşünce olduğu için taktir ettiğimiz bir özellik daha var. Oyunda bir kıyamet senaryosunu oynadığınız için oyundaki gerçekçiliği korumak adına gökten silah yağmıyor. Silahları ve zırhları oluşturabilmek için geri dönüşümden faydalanmalısınız. Yani operasyonlarda elinize geçen malzemelerle, eşyaları parçalayarak elde ettiğiniz malzemeleri birleştirerek kendiniz için silah ve zırh üretebiliyorsunuz. Aynı şekilde bu yöntemle silahlarınızı ve zırhlarınızı da geliştirebilirsiniz.

En son Kas 30, 2021 tarihinde güncellenmiştir.

Hounds: The Last Hope Minimum Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi : Windows Vista / 7 / 8 / 10
İşlemci : Intel Core2 Duo E4300 @1.8GHz
Ram : 2 GB
Harddisk Alanı : 10 GB
Ekran Kartı : NVIDIA Geforce 7300GT 256MB
DirectX : DirectX 9.0c
Artıları
 • PvE ve PvP dövüşlerinin başarılı bir karışımı
 • Kendi silah ve zırhlarınızı üretme
 • RPG oyun elementleri
Eksileri
 • Tekrar edici oynanış

Hounds: The Last Hope Tanıtım Videosu

Hounds: The Last Hope oyunundan görüntüler ve oyunun tanıtım videosu

Hounds: The Last Hope YAPILAN YORUMLAR
 • Furkan
  6 sene önce

  Beyler Ben Bu Oyunu Oynuyorum Size Tavsiye Ederim Güzel Oyun

 • ibi
  6 sene önce

  bence çok güzel bir oyun tafsiye ederim