Hustle Castle PC ikon

Hustle Castle PC

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 7 / 3,50
Loading...

Mobil cihazların çılgın online oyunu Hustle Castle artık bilgisayarlarınıza da geldi. Üstelik son sürüm android, klavye ve mouse ile oynamanızı sağlayacak Bluestacks Emülatör ile.

Hustle Castle oyununda Orta Çağ krallığını kurup yöneten bir kralın yerine geçeceksiniz. Yeni gelen insanları kalenizin içine yerleştirip onlara görevler vererek krallığınızı büyütebilirsiniz. Tabi sadece insanlara görevler vermek değil düşmanlara karşı savaşmak da Hustle Castle oyununun en büyük parçalarından. Orc düşmanlara karşı krallığınızı koruyup savaşmak zorundasınız.

Oyun her ne kadar rutin bir işleyişe sahip olsa da bir hikaye tabanının üzerine oturtulması ise oyuna güzellik katmış. Kalenizin odalara ayrılması, her odanın farklı görevleri ve bu görevleri yerine getiren insanlara ihtiyaç duyması, genişletip yükseltme yapabilmeniz oyunu benzerlerinden ayıran en güzel özellikler. Ayrıca kraliyetinizdeki adamlar farklı özellikler elde edebilir ve farklı yetenekler öğrenebilir.

Oyunu tek kişilik oynamak da son derece zevkli olsa bile multiplayer oynayarak başkalarının kalelerini yerle bir etmek de son derece eğlenceli. Bu sayede hikayeden sıkılırsanız gerçek zamanlı online savaşların içine dalabilirsiniz.

Oyunu bilgisayardan oynayıp rakiplerinize avantaj sağlamak için şu adımları izleyin:

1. “Hemen indir” butonuna basarak indirme sayfasına yönleneceksiniz, karşınıza çıkan sayfadan “Hustle Castle indirin ve PC’de oynayın” butonuna tıklayıp dosyayı indireceğiniz sayfaya geçin.

2. Açılan sayfada “Hustle Castle indir” butonuna tıklayın ve inmesini bekleyin. Bir kaç dakika sonra “Bluestacks installer” isimli bir dosyanın inmiş olması gerekiyor.

3. Kullanacağınız emülatör olan Bluestacks installer kurulumu için indirdiğiniz dosyaya çift tıklayın ve kuruluma geçin.

4. Kurulumun sonuna geldiğinizde bilgisayarınıza bir program kuracak ve bu program sanki sizin Android telefonunuzmuş gibi bir ekran açacak. Bu ekranda Gmail adresiniz ile oturum açarak tıpkı bir Android telefon kullanıyormuş gibi düşünebilirsiniz.

5. Karşınıza Hustle Castle yükleme ekranı gelecek, yükle dediğinizde emülatörün içine oyun kurulmuş olacak.

6. Oyuna girişte tuş kombinasyonlarını istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.

En son Mar 6, 2019 tarihinde güncellenmiştir.

Artıları
  • Klavye ve mouse kullanma
  • Son Android sürümü
  • Akıcı oynanış
Eksileri
  • Yok denecek kadar az

Hustle Castle PC Tanıtım Videosu

Hustle Castle PC oyunundan görüntüler ve oyunun tanıtım videosu

Hustle Castle PC YAPILAN YORUMLAR