Idle Heroes PC ikon

Idle Heroes PC

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...

Mobil telefonlarda en çok oynanan online oyunlardan birisi olan Idle Heroes oyununu artık PC’de oynayabileceksiniz. Hem de en son Android sürümü, kararlı ve hızlı çalışma ve klavye, mouse kullanabilme imkanı ile.

DHGAMES tarafından yayınlanan bu RPG oyunu eğlenceli grafikleri ve hareketli oynanışı ile kısa sürede kendine iyi bir oyuncu kitlesi edinmeyi başardı. Siz de oyunda kendi kahraman takımınızı kurup diğer oyuncularla savaşmaya başlayabilirsiniz. Idle Heroes oyununun benzer rol yapma oyunlarından farkı takımınızı savaşa gönderebilmeniz ve siz yönetmeden savaşabilmeleri. Bunun yanı sıra offline olsanız bile oynayıp hediye ve ödül kazanma şansını oyun size sunuyor.

Oyunun en can alıcı noktası ise tabi ki 200’den fazla kahraman sunması. Her biri farklı özelliklere sahip ve farklı geliştirmeler ve güçlendirmeler ile çok daha güçlü hale gelebiliyorlar. Oyunda sırf bu kahramanların özelliklerini öğrenmek için uzun saatler geçirmek isteyebilirsiniz. Oyunda diğer oyuncularla birlikler kurabilirsiniz. Kurduğunuz birliklerle güçlü boss karakterlere karşı savaşıp çeşitli ödüller kazanmanız da mümkün. Oyunda hem bireysel hem de birlikleriniz ile yarışabileceğiniz sıralama tabloları bulunuyor.

Peki oyunu telefonda değil de bilgisayarda oynamak için nasıl bir kurulum adımları gerekiyor?

1. “Hemen indir” butonuna basarak indirme sayfasına yönleneceksiniz, karşınıza çıkan sayfadan “Idle Heroes indirin ve PC’de oynayın” butonuna tıklayıp dosyayı indireceğiniz sayfaya geçin.

2. Açılan sayfada “Idle Heroes indir” butonuna tıklayın ve inmesini bekleyin. Bir kaç dakika sonra “BlueStacks installer” isimli bir dosyanın inmiş olması gerekiyor.

3. BlueStacks installer kurulumu için indirdiğiniz dosyaya çift tıklayın ve kuruluma geçin.

4. Kurulumun sonuna geldiğinizde bilgisayarınıza bir program kuracak ve bu program sanki sizin android telefonunuzmuş gibi bir ekran açacak. Bu ekranda Gmail adresiniz ile oturum açarak tıpkı bir android telefon kullanıyormuş gibi düşünebilirsiniz.

5. Karşınıza Idle Heroes yükleme ekranı gelecek, yükle dediğinizde emülatörün içine oyun kurulmuş olacak.

6. Oyuna girişte tuş kombinasyonlarını istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.

En son Oca 11, 2019 tarihinde güncellenmiştir.

Artıları
  • Akıcı oynanış
  • En son Android sürümü
  • Klavye ve mouse ile oynama
Eksileri
  • Bir süre sonra tekrar edici gelebilir

Idle Heroes PC Tanıtım Videosu

Idle Heroes PC oyunundan görüntüler ve oyunun tanıtım videosu

Idle Heroes PC YAPILAN YORUMLAR