Forza Motorsport 7 İndiriliyor

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 303 / 4,21
Loading...
Dosya indiriliyor lütfen bekleyiniz... İndirme işlemi başlamadıysa lütfen yandaki tekrar indir butonunu kullanın
TEKRAR İNDİR

Forza Motorsport 7, Microsoft Studios tarafından geliştirilen çok yüksek gerçekçilik ve muhteşem bir yarış deneyimi sunan Forza Motorsport serisinin 2017 yılında çıkan 7. oyunudur. Oyun Windows 10 bilgisayarlar ve XBOX One cihazları arasında çapraz olarak oynayabilmeyi sağlayan XBOX Play Anywhere özelliğine de sahip.

Oyunun en belirgin özelliği size sunduğu gerçekçilik olmuş. Araç içi ve dışı görünümlerde grafiklerin tıpkı gerçek bir araç kullanıyormuş gibi olması için aşırı uğraşılmış. 4K çözünürlüğü ve 60 fps desteği ile üst düzey makinalarda oyunu oynadığınızda bambaşka bir şeye dönüşüyor. Microsoft yarış piyasasının en kaliteli oyununu yayınlamak için oyunda 700’den fazla araç bulunduruyor. Bunların arasında şu ana kadarki tüm yarış oyunlarındaki en geniş Lamborghini, Porsche ve Ferrari koleksiyonlarına da sahip.

E3 ve Gamescom 2017 tarafından 2017 yılının en iyi yarış oyunu seçilen oyun şimdiye kadar yayınlanmış en kapsamlı yarış oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Oyunda pistlerdeki hava durumları da oldukça fazla uğraşılan kısımlardan. Yağmur taneleri çok gerçekçi, hatta birikip su birikintileri de oluşturabiliyor. Sağanak yağmurlarda görüşün düşmesi de kendine hayran bırakacak kadar gerçekçi olmuş. Oyunda sürücü kıyafetlerini de özelleştirebilmeniz pek yarış oyunlarında görmediğiniz türden bir özellik.

Forza Motorsport 7 Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi : Windows 10
İşlemci : Intel i5-750 2.67 GHz veya AMD FX-6300
Ram : 8 GB
Harddisk Alanı : 24 GB
Ekran Kartı : 2 GB, NVIDIA GT 740 veya NVIDIA GTX 650 veya AMD R7 250X
DirectX : 12
Artıları
  • Yarış oyunlarında görebileceğiniz en başarılı yağmur dinamikleri
  • Aşırı geniş rekabetçi yarış seçenekleri
  • Daha önceki Forza Motorsport serilerinde olduğu gibi gerçekçi kontroller
Eksileri
  • Diğer yarış oyunlarından alışık olduğunuz bazı modlar bulunmuyor