Tomb Raider The Dagger of Xian İndiriliyor

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 28 / 4,67
Loading...
Dosya indiriliyor lütfen bekleyiniz... İndirme işlemi başlamadıysa lütfen yandaki tekrar indir butonunu kullanın
TEKRAR İNDİR

Tomb Raider The Dagger of Xian, Tomb Raider 2 için oyunun fanları tarafından yapılmış bir remake’tir. Grafikler ve oyun motorunda yapılan değişiklikler sayesinde, Tomb Raider 2 oyununu oynamış oyuncular bile bu oyunu oynadıklarında yepyeni ve tamamen farklı bir oyun oynuyormuş gibi hissedecekler.

Oyunda yine Lara Croft ile dünyanın çeşitli gizemli yerlerini keşfedecek ve buralarda efsanevi objeleri bulmaya çalışacaksınız. Oyunun bölümleri, mekanları ve sinematikleri Tomb Raider 2 oyunu ile aynı ama tabi daha da geliştirilmiş bir biçimde sunuluyor. Oyunun başlarında Çin Setti’ne indiğiniz anların videosunu izlediğinizde görüntüdeki farklılıkları hemen hissedeceksiniz. Oyunun fan yapımı olması ve ilerde kapanabilme ihtimali sizi korkutmasın çünkü oyunun yapımcı firması bu remake’i onayladı ve geliştirilmesine izin verdi. Hatta ilerleyen günlerde yapımcı firma ile ortaklaşa bir çalışma ile çok daha hızlı bir şekilde geliştirilme ihtimali de var.

Tabi ki oyunun geliştirilen grafikleri ve oyun motoru daha yüksek bir dosya boyutu ve daha fazla sistem gereksinimi demek. Oyunu indirip oynamadan önce sistem gereksinimlerini karşılayabildiğinizden emin olun yoksa 1.6 GB’lık bir dosyayı boş yere indirmiş olursunuz.

Tomb Raider The Dagger of Xian Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi : Windows 7 ve üzeri
İşlemci :
Ram : 4 GB
Harddisk Alanı : 5,7 GB
Ekran Kartı : 2 GB
DirectX : 11
Artıları
  • Tomb Raider 2 hayranları bayılacak
  • Fan yapımı bir oyun
  • Detaylı grafikler ve çevre
Eksileri
  • Yavaş geliştiriliyor