Funkiball ikon

Funkiball Adventure Lost Legend İndiriliyor

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 5 / 5,00
Loading...
Dosya indiriliyor lütfen bekleyiniz... İndirme işlemi başlamadıysa lütfen yandaki tekrar indir butonunu kullanın
TEKRAR İNDİR

Funkitron tarafından geliştirilen Funkiball Adventure Lost Legend küçük ve eğlenceli oyunlar kategorisinde karşımıza çıkıyor.

Oyunda, Dr. Fellowbug adındaki bir suç makinesi tarafından paha biçilemez değere sahip eserler çalınıyor ve Dr. Fellowbug yanında bu eserlerle beraber tüm dünyayı dolaşmaya başlıyor. Oyundaki amacımız ise doktorda bulunan bu hazineleri kurtarmak için doktorun saklanabileceği yerleri belirleyip buraları patlatmak.

Funkiball Adventure Lost Legend, sahip olduğu tam sürümde 61 parçalama seviyesi, 10 power-up ve daha güçlü patlama yapabilmek için ücretli kürek gibi çeşitli özellikler bulunuyor. Oyunda çalınmış hazineleri kurtarmak için topumuzu tuğlalar vasıtasıyla patlatmamız gerekiyor. Ancak bu patlatma esnasında topumuzun lav içine düşmesine ise izin vermememiz gerekiyor. Bu sayede ilerleyerek 5 yıldıza ulaşıp resimleri geri alabilme imkanına sahip oluyoruz.

Küçük oyun kategorisindeki oyunlar genellikle düşük sistem gereksinimi ve basit yapılarıyla karşımıza çıkmaktadır. Bu oyun tiplerinde genel olarak en temel sorun ise basitliğin ağır basıp eğlendiriciliğin yeterli seviyeye ulaşamaması. Fakat Funkiball Adventure Lost Legend, sahip olduğu küçük oyun kategorisine oldukça uygun ve eğlendirici bir oyun. Bununla beraber küçük oyun kategorisinde bulunan oyunlarda olduğu gibi Funkiball Adventure Lost Legend da grafiksel olarak çok büyük bir kalite sunmuyor.

Oyunumuz Funkiball Adventure Lost Legend türevlerine göre çok daha iyi ve çok daha kaliteli bir deneyim sunuyor. Boş vakti değerlendirmek, eğlenceli ve keyifli bir zaman geçirmek ve bunları yapabilmek için düşük sistem gereksinimi istiyorsanız Funkiball Adventure Lost Legend tam bu özelliklerde ve güzel bir oyun deneyimi sunmakta.