Candy Crush Friends Saga İndiriliyor

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 19 / 3,17
Loading...
  • Ana Sayfa
  • Zeka
  • Candy Crush Friends Saga İndirme Sayfası
Dosya indiriliyor lütfen bekleyiniz... İndirme işlemi başlamadıysa lütfen yandaki tekrar indir butonunu kullanın
TEKRAR İNDİR

King.com tarafından geliştirilen Candy Crush serisi en fenomen oyunlardan birisi olma yolunda ilerliyor. Candy Crush Saga ve Candy Crush Soda oyunlarının yaşadığı başarılardan sonra Candy Crush Friends Saga oyunu da yeni oyun bağımlılığı olacak gibi görülüyor.

Oyunda yine 3’lü eşleştirmeler yapıp şekerleri patlatarak bölümleri geçmeye çalışıyorsunuz. Yine güçlendirici şekerler mevcut ve bunları oyun içindeki kombinasyonlarla ve karakterlerin oluşturması ile elde edebiliyorsunuz. Yine oyun boyu size Yeti ve arkadaşları eşlik ediyor.

Cep telefonu oyunlarına Candy Crush serisi ile gelen sonsuz bölüm kavramı bu oyun içinde geçerli. Yüzlerce bölüm var ve sürekli olarak yapımcı firma tarafından yenileri eklenmeye devam ediyor. Bu bölümleri geçtikçe sevimli arkadaşları toplamaya başlıyorsunuz. Bu arkadaşlar da bölümlerde sizin için bazı özel şekerler ve güçlendiriciler üretiyorlar.

Önceki Candy Crush oyunlarının bu kadar çok tutulmasının sebeplerinden birisi olan internet bağlantısı olmadan da oynayabilme özelliği Candy Crush Friends Saga oyununda da aynen devam ediyor.

Candy Crush serisine alışık olanlar bu yeni oyuna da kolaylıkla adapte olup hızlıca bölümleri geçebilirler. Candy Crush Friends Saga’da da zorlayıcı ve takılı kalabileceğiniz bölümler bulunuyor. Zaten oyun bir yerden sonra tamamen bulmacaya dönüyor ve bölümleri geçmek için zekanızı kullanmanız gerekiyor. King.com oyunlarında alıştığımız renkli görseller, eğlenceli sesler ve oyun müzikleri bu oyunda da yer alıyor. Karakterler 3D olarak oldukça sevimli bir şekilde tasarlanmış. Eğer siz de Candy Crush Saga bağımlısıysanız yeni bağımlılığınız hayırlı olsun.

Artıları
  • Eğlenceli arkadaş karakterler
  • Zorlayıcı 100lerce bölüm
  • Renkli ve kaliteli görseller
Eksileri
  • Can bekleme problemi devam ediyor