Fifa 2007

FIFA 07 İndiriliyor

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 469 / 4,34
Loading...
Dosya indiriliyor lütfen bekleyiniz... İndirme işlemi başlamadıysa lütfen yandaki tekrar indir butonunu kullanın
TEKRAR İNDİR

Önceki Fifa serilerinin aksine bizler için Fifa 2007’de yapılmış en büyük yenilik Türkiye Ligi’nin oyuna eklenmiş olması. Böylece artık Türkiye’deki takımlarla Türkiye lig ve kupalarında şampiyonluk yaşamaya çalışacaksınız. Kendi tuttuğu takımı şampiyon yapmaya çalışmak da gerçekten yabancı takımlarla oynamaya oranla daha güzel bir duygu. Oyunun menüsünde de değişikliğe gidilmiş ve başka tarzda bir menü kullanılarak farklı deneyimler ön plana çıkartılmış. Menülerdeki modları incelerseniz yeni eklenen modlar hemen dikkatinizi çekecektir. Oyundaki modlardan biraz bahsetmek gerekirse :

Kick Off : Oyunda hiç beklemeden ve ayar yapmadan tek kişi bilgisayara karşı veya iki kişi birbirine karşı hemen çabuk bir biçimde maç yapmak için kullanılan bir mod.

Manager Mode : Menajerlik oyunlarından hoşlananları da düşünen EA Sports oyuna menajer modu koymayı ihmal etmemiş. Bu modda tıpkı bir menajerlik oyununda olduğu gibi takımın finansından, transferlerden, antrenmandan ve taktiklerden sorumlu oluyorsunuz.

Tournament Mode : Turnuva modunda isterseniz kendiniz bir turnuva oluşturup şampiyonluk mücadelesi verebilir veya hazır olan turnuvalardan ( “UEFA kupası” “Şampiyonlar Ligi” gibi ) bir tanesinde hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Practice Mode : Antrenman modunda, isterseniz serbest bir şekilde sahada topla antrenman yapabilir, isterseniz taktik çalışmalar dahilinde size verilen görevleri yapmaya çalışabilirsiniz. Oyunda profesyonelleşmek için bu modda çok büyük yardımlar yer alıyor. Modda frikik kullanma, toplu hücum, penaltı kullanma, korner çalışması, defans çalışması gibi konularda size verilen yardımlarla birlikte ustalaşabilirsiniz.

Play Online : Oyunu internet ağı üzerinden diğer oyuncularla oynamanızı sağlayacak bu modda oynayabilmek için internet bağlantınızın olması gerekiyor.

Team Menagement : Oyunun edit yapma bölümü de diyebiliriz. Oyuncuların kulüplerini değiştirmek, kulüplerin stadyumlarını, taraftar sayısını, popülaritesini, taktiğini değiştirmek için bu bölüm kullanılabilir.

FIFA 07 Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi : Windows 2000/XP
İşlemci : Pentium 3 veya üzeri
Ram : 256 MB
Harddisk Alanı : 3.3 GB
Ekran Kartı : 64 MB, NVIDIA Geforce3+/ATI Radeon 7500+/Intel 915g
DirectX : 9.0c
Artıları
  • Oynanışı son derece zevkli
  • Bir önceki oyuna göre top hareketleri geliştirilmiş
  • Online oyun modları
  • Lisanslı klüpler ve futbolcuların çokluğu
Eksileri
  • Defans oyuncuları biraz tembel
  • Ekranda çok oyuncu olunca oyun yavaşlar gibi oluyor