Hotel Mogul ikon

Hotel Mogul İndiriliyor

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
Dosya indiriliyor lütfen bekleyiniz... İndirme işlemi başlamadıysa lütfen yandaki tekrar indir butonunu kullanın
TEKRAR İNDİR

Windows üzerinden oynanan Hotel Mogul bir emlak oyunu olarak tanımlanabilir. Oyunda doğru arazileri bulup değerlendirmeniz gerekiyor. Tycoon serisini sevdiyseniz ya da Monopoly tarzı oyunlar ilginizi çekiyorsa bu oyun tam size göre. Oynanışı ve kuralları kolay olsa da, oyunda uzmanlaşmak biraz uğraş gerektiriyor. Keyifli vakit geçireceğiniz bir simülasyon oyunu arıyorsanız Hotel Mogul’u indirebilirsiniz.

Hotel Mogul, Tycoon serisindeki oyunlara oldukça benziyor. Oyunda yapmanız gereken, hafriyat halindeki arazileri otele dönüştürmek ve bundan para kazanmak. İlk bakışta basit görünse de detaylı bir iş olduğunu söyleyebiliriz. Nitekim oyunda 35 farklı zorluk seviyesi bulunuyor ve seviye atladıkça farklı sorunlarla karşılaşılıyor.

Lynette, yalnızca bir aylık evlidir ve eşi Barry beklenmedik bir biçimde boşanma talebinde bulunur. Lynette, boşandığında emek gösterdiği işini de kaybedecektir. Büyük kaybı önlemek için Lynette’in yeni bir iş kurması ve eski şirketini elde etmesi gerekir.

Temel amaç kar elde edebilmek. Otelleri geliştirerek veya satarak kar elde edebilirsiniz. Ancak bu işlemlere dikkat etmekte fayda var, zira kazanç sağlamanız için bakiyenizi iyi değerlendirmeniz gerekiyor. Altı farklı otel türünden dilediğinizi inşa edebilir ve işlerinizi yoluna koyabilirsiniz. Diğer yandan, oyunda aile işini çalan bir kocayla karşılaşıyoruz. Kocayı hapse gönderip işi ve kazancı geri almak için ise daha çok çalışmak gerekiyor.

Hotel Mogul oyununda dört farklı mini oyun bulunuyor. Seviyeye göre karşımıza çıkan bu oyunlar Hotel Mogul’u daha keyifli ve eğlenceli kılıyor.

Hotel Mogul Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi : Windows 7 / Vista / XP
İşlemci : 1 GHz
Ram : 512 MB
Harddisk Alanı : 300 MB
Ekran Kartı : 32 MB VRAM
DirectX : 8
Artıları
  • Değişik oyun ilerleyişi
  • Bölüm sayısının çok olması
Eksileri
  • Biraz tekrar edici
  • Oynaması çok kolay
Geldanlagen
Sultanbeyli Escort