Truck Driver Job İndiriliyor

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 76 / 3,45
Loading...
Dosya indiriliyor lütfen bekleyiniz... İndirme işlemi başlamadıysa lütfen yandaki tekrar indir butonunu kullanın
TEKRAR İNDİR

Yolların uzmanıyım, tır kullanmak benim işim diyorsanız virajlı yolları ve zorlu bölümleri ile Truck Driver Job oyununa mutlaka bir şans vermelisiniz. Büyük araçları kullanmak yetenek ister, bakalım siz o yeteneğe sahip misiniz? Oyunu Windows 8.1 ve üzeri işletim sistemine sahip bilgisayarlarda oynayabilirsiniz.

Oyunda bir tır şoförü olarak ağır yükleri size verilen yerlere taşımaya çalışıyorsunuz. Her aldığınız işi teslim ettiğinizde bir sonraki işe geçiyorsunuz. Oyunda 20 farklı iş bulunuyor. Bunları tamamlayarak sonraki bölümlere geçebilirsiniz. Taşıdığınız kargolar da farklılık gösterebiliyor. Taşıdığınız yüke göre göstermeniz gereken dikkat oranı da farklılaşabiliyor. Bazı bölümlerde tehlikeli bir gaz tankerini taşırken kimi zaman da ahşaptan yapılmış ve kırılmaması gereken sandıkları içeren yükler olabiliyor. Yükleri dökmemeniz gerekiyor tabi.

Oyundaki grafikler muhteşem sayılmaz ama tamamen ücretsiz sunulan bir oyuna oranla oldukça iyi sayılır. Özellikle virajlı yollar sizi oldukça zorlayacak türde. Tehlikeli dağ yollarında aracı yolda tutmak için bir hayli uğraşacaksınız. Bu yollarda 5 farklı tır türü ile direksiyon sallayacaksınız. Yolların kralı olmanız için oyunu hemen yükleyin ve oynamaya başlayın.

Artıları
  • Ücretsiz ve eğlenceli
  • Yeterli bölüm sayısı ve zorluğu
Eksileri
  • Grafikler çok iyi değil
  • Araç çeşidi biraz az