King's Smith ikon

King’s Smith İndiriliyor

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...
Dosya indiriliyor lütfen bekleyiniz... İndirme işlemi başlamadıysa lütfen yandaki tekrar indir butonunu kullanın
TEKRAR İNDİR

King’s Smith oyunu Running Pillow tarafından geliştirilip iWin firması tarafından sunulan küçük boyutlu bir rol yapma oyunudur.

King’s Smith oyununda bir bayan karakter olan Anya ile nalbantlık ve demircilik mesleğini icra edeceksiniz. Dedenizin yanında çıraklık yaparken öğrendiğiniz yeteneğinizi geliştirerek kralın demircisi olmak istiyorsunuz. Oyunda krallığın çeşitli bölgelerini gezerek orada sizden istenilenleri yapabilmek için yeteneklerinizi geliştiriyorsunuz. Sizden çoğunlukla zırh ve silah üretmeniz istenecek ama her seferinde daha detaylı üretim yapmak zorundasınız.

Oyuna başladığınızda tuttuğunuz günlükteki notlarınızı okuyorsunuz ve notları okumanız bittikten sonra “Play Game” butonuna basarak oyuna geçebilirsiniz. Oyunda dedenizin size verdiği görevleri yaparak ilerliyorsunuz. Dedenizin söylediği görevdeki objelerin ekranda çevrelerinde beyaz parantez işaretleri çıktığı için İngilizce bilmeseniz bile görevleri uygulamakta pek zorlanmayacaksınız. Görevleri yaptıkça profilinizdeki yeni yeteneklerin ve yeni objelerin kilitlerini açabilirsiniz. Ne kadar çok objenin kilidini açarsanız yapacağınız yeni şeyler o kadar çeşitlenecek. Oyunda yaptığınız eşyaları satarak kazandığınız paralarla yeni metaller satın alabilir ve yeni binalar inşa edebilirsiniz.

Oyun ekranı aslında Farm Frenzy oyunlarındaki gibi tek ekranda bütün binalarınızı görebildiğiniz ve mouse ile hızlı bir şekilde işlemlerinizi gerçekleştirebildiğiniz bir ekran. Hatta oynanış ve grafikler de Farm Frenzy’ye çok fazla benziyor. Eğer çiftlik oyunu yerine farklı bir tarz denemek isterseniz King’s Smith sizin için iyi bir alternatif olabilir. Eğlenceli oyunlar dileriz…

Artıları
  • Hızlı tempolu oynanış
  • Kilidi açılabilir ödüller
Eksileri
  • Tekrar edici oynanış
  • Eski moda grafikler