German Truck Simulator ikon

German Truck Simulator İndiriliyor

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 483 / 4,35
Loading...
Dosya indiriliyor lütfen bekleyiniz... İndirme işlemi başlamadıysa lütfen yandaki tekrar indir butonunu kullanın
TEKRAR İNDİR

German Truck Simulator, Almanya yollarında ve otobanlarında tır kullanmanızı sağlayacak simülasyon oyunudur. Almanya’nın en güzel şehirlerinin ve bu şehirleri birbirine bağlayan yollarının realistik tasvirlerini oyunda bulabilirsiniz. 18 Wheels of Steel ve Euro Truck Simulator gibi serilere imza atmış olan SCS Software, bu oyunda da tecrübesini kullanarak eğlenceli bir oyun ortaya çıkarmış.

Truck Simulator oyunlarını oynayanların alışık olduğu gibi bu oyunda da yük taşıyacaksınız. Bir kargo aracı olarak tırınızla taşıyabileceğiniz 60 çeşit yük bulunuyor. Tabi ki para kazanmak için bu yükleri teslimat adresine zamanında götürmelisiniz. Oyunun bu serisinde satın alacağınız kamyon ve tırları bir filo halinde tutabilecek ve şoför kiralayarak bunlardan para kazanabileceksiniz. Yani bir nevi artık kendi işinizin patronu olma şansına sahipsiniz.

Oyunda gerçek hayattaki 7 büyük Avrupalı Kamyon şirketinin araçlarını bulabileceksiniz. MAN firmasından oyun için resmi lisans alındığını da ekleyelim. Almanya’nın en büyük 18 şehrine yük taşıyabileceksiniz. Kariyerinize başladığınızda bir taşımacılık şirketinin şoförü olarak başlıyorsunuz ama kazandığınız parayı yatırım için kullandıkça daha fazla para kazanma şansına sahipsiniz.

German Truck Simulator Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi : Windows XP/Vista/7
İşlemci : 2.2 GHz
Ram : 1 GB
Harddisk Alanı : 1 GB
Ekran Kartı : 256 MB, GeForce FX , ATI 9600 veya üzeri
DirectX : 9
Artıları
  • Beklentiyi karşılıyor
  • Fena sayılmayacak grafikler
  • Gerçekçi yollar
Eksileri
  • Uzun süre oynandığında sıkıcı geliyor
  • Serbest sürüş modu yok
  • Çok çabuk tekrar edici geliyor