Wolfteam ikon

Wolfteam İndiriliyor

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 285 / 0,57
Loading...
Dosya indiriliyor lütfen bekleyiniz... İndirme işlemi başlamadıysa lütfen yandaki tekrar indir butonunu kullanın
TEKRAR İNDİR

Wolfteam oyunu, Softnyx ve Joygame ortaklığı ile çıkarılan çok oyunculu bir FPS oyunudur. Dünyada birçok ülkede sevilerek oynanan Wolfteam, insanların ve kurt adamların savaşını konu alır. Ücretsiz bir multiplayer oyunu olan Wolfteam online, ilk çıktığı andan itibaren Türkiye’de çok sevilmiş ve 50 Milyona yakın oyuncu tarafından oynanarak Türkiye’nin en çok oynanan FPS oyunu olmuştur.

Oyuna da adını veren Wolfteam kurtları insanlara göre can ve vuruş gibi özellikler açısından daha yırtıcı bir yapıdadır. Hayalet, zeki, gardiyan gibi çeşitlere evrimleşmişlerdir. İnsan karakterleri ise, Ateş Diriliş, Barut Diriliş, Yiğit Demir gibi artık efsaneleşmiş karakterlerdir.

Ayrıca Wolfteam’de birçok harita ve oyun modu bulunmaktadır. Bu haritalar arasında Taksim, Gaziantep Kalesi, Göbeklitepe gibi Türk Kültür ve Mirasında çok büyük yeri olan yerler oyun dünyasına kazandırılmıştır.

Wolfteam oyununun konusu :

Gelecek zamanda bazı bilim adamları tarafından insan DNA’sı üzerinde mutlak insan sağlığını oluşturmak üzere yaptığı deneyler sırasında, DNA’ları kurtlarınkine çok benzeyen bazı insanları keşfederler. Normal insanlara göre daha kısa bir hayat süresi bulunan bu insanlar atlet veya askerlerin arasından çıkmaktadır.  Pfien şirketler grubu da bu duruma karşı “Epoxyn” adı verilen bir ilaç geliştirerek durumu normale çevirmeye çalışıyor. Fakat bir yandan da “Anti-Epoxyn” adındaki ilacı Fransız ordusuna satarak fransızların kurt adamlarla dolu bir ordu üretmesini sağlıyor. Fransız ordusu bu ilacı kullanarak Wolfteam yani “Kurt Takımı” adında yenilmez bir ordu yaratıyor. Bu orduya suç geçmişine bakılmadan Anti-Epoxyn kullanmaya elverişli olan askerler katılmaya başladı ve yeni kurulan bu orduyla Fransızlar, casusluk ve savaş stratejileri üzerine dünyada eşi benzeri bulunmayan insanüstü bir ordu kurmaya çalışır.

Sonrasında, Fransızların planı kendi aleyhlerinde işlemeye başlar. Bu askerler verilen görevleri yerine getirdikten sonra, görevleri olmadığı halde kendi istekleri ile insanları öldürmeye başladı. Anti-Epoxyn kullanan herkesin dâhil olduğu Wolfteam bir süre sonra Fransızların kontrolünden çıktı ve kendi başına dünyayı istila etmeye çalışan bir bağımsız ordu haline geldi. WolfTeam yani Kurtlar takımı ordudan bağlarını kopartarak artık kendilerine buyruk paralı askerler olarak yaşayamaya başladılar. Artık Fransız ordusunun peşlerinde olduğunu bilen Kurt Takımı onlara karşı direnmeye ve savaşmaya uğraşıyor.

Wolfteam Oyunundaki Silahlar: Wolfteam’deki silah çeşitliliği hayranlık uyandıracak cinsten. Her oyuncunun kendi karakterine uygun bir silah bulabileceği kadar geniş bir silah yelpazesi sunan Wolfteam’de, otomatik silahlar, siniper, el bombası ve yerleştirilebilen patlayıcılar bulmak mümkün. Bu silahları ve ekipmanları oyun içindeki KP dükkanı, EDS, Eşya Dükkanı ve Premium Dükkanı gibi dükkanlardan alabilirsiniz.

Wolfteam, online oyunlar arasında kendisine çok kaliteli bir yer edinmiştir, Türkiye’de 50 Milyona yakın bir oyuncu, 2 Milyona yakın klan sayısına ulaşarak Türkiye’nin en çok oynanan FPS oyunu olmuştur.

Wolfteam Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi : Windows 98 / Xp / Vista / 7 / 8 / 10
İşlemci : 1.4 Ghz
Ram : 512 Mb
Harddisk Alanı : 3 GB
Ekran Kartı : GeForce 500
DirectX : 8 veya üstü