Theme Hospital ikon

Theme Hospital İndiriliyor

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 85 / 4,05
Loading...
Dosya indiriliyor lütfen bekleyiniz... İndirme işlemi başlamadıysa lütfen yandaki tekrar indir butonunu kullanın
TEKRAR İNDİR

Theme Hospital, bir hastanenin sorumluğunu yüklendiğiniz ve hastaları iyileştirmeye çalışırken bir yandan da hastanenin kar etmesini sağlamaya çalıştığınız bir simülasyon oyunudur. Oyunda yüksek teknolojiye sahip bir hastanenin dizaynı, işletmenin hayatına devam etmesi, bakımları ve yönetimi sizin kontrolünüzde olacak. Kısıtlı bütçelerle açtığınız hastaneyi iyi bir yönetim sonucunda büyük bir sağlık tesisi haline getirmeye çalışacaksınız.

Oyunda hastalara doğru tedavi yöntemini en hızlı bir şekilde vermeniz çok kritik. Eğer para kazanmak ve zarar etmemek istiyorsanız hastaların hastanenizi sağlığına kavuşmuş bir şekilde ayrıldıklarından emin olmalısınız. Oyunun en etkileyici yönlerinden birisi de komedi unsurlarının oyunda çok iyi bir şekilde kullanılması. Hastanede komedi nasıl olur diye düşünenler için kendini Elvis Presley zanneden ve onun gibi giyinen bir hastayı örnek gösterebiliriz.

Oyunda sadece hastaları iyileştirmiyorsunuz aynı zamanda belli başlı hastalıklar için araştırmalar yaparak tedaviler geliştirebiliyorsunuz. Oyunun başlangıcında neredeyse boş ve küçük bir binada bir kaç doktor ve küçük araçlarla başlıyorsunuz. Oyunun grafikleri çok iyi olmasa da muhteşem içeriği size hiç grafik gereksinimi olmadan oynamanızı sağlayacak.

Theme Hospital Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi : Windows XP / Vista / 7
İşlemci : 1.8 GHz
Ram : 512 MB
Harddisk Alanı : 2 GB
Ekran Kartı : DirectX 7 uyumlu 3D grafik kartı
DirectX : 7
Artıları
  • Oyun yaşına göre hala oynanabilir
  • Eğlenceli bir strateji oyunu
Eksileri
  • Bazı hatalar içeriyor
  • Modası geçmiş grafikler