Zombie Outbreak Shooter İndiriliyor

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 138 / 4,60
Loading...
Dosya indiriliyor lütfen bekleyiniz... İndirme işlemi başlamadıysa lütfen yandaki tekrar indir butonunu kullanın
TEKRAR İNDİR

Gamehitzone Inc. tarafından geliştirilen ve yayınlanan Zombie Outbreak Shooter FPS yani oyunu karakterimizden oynadığımız bir oyun.

Oyun adından da anlaşılacağı üzere zombi salgını denilen garip bir salgın ile insanları yürüyen ölüler haline getiren bir şehirde geçiyor. İşin kötü tarafı ise salgının önüne geçilemiyor ve Zombi hali tüm şehre yayılmaya başlıyor. Salgının yayılmasını önlemek ve tüm zombileri öldürmek için özel bir ekip kuruluyor ve biz de bu ekibin içerisinde bir çalışanız. Görevimiz ise salgından etkilenen alanı temizlemek. Görevi başarıyla bitirebilmek için birden fazla farklı silahımız mevcut. Bu silahlar da çekiç, tornavida, sopa gibi ateşsiz silahlar olabileceği gibi tabanca, makineli tüfek gibi ateşli silahlar da olabiliyor. Bu silahlar da bölümler ilerledikçe farklılık gösterebilmekte. Silahları kendimiz de farenin sağ tuşu ile envanterimizde bulunan diğer silahlar ile değiştirebiliyoruz. Belirli sayıda zombi öldürdüğümüzde ise diğer bölüme geçiyoruz. Her yerden üstümüze doğru gelen Zombileri hızlı şekilde öldürmek ve salgının yayılmasını önlememiz gerekiyor.

Oyuna teknik açıdan baktığımızda çözünürlüğü ve görsel efektleri gayet iyi, ilk başta basit çocuk oyunu gibi gelse de oynadıkça oyunun kalitesini hissediyorsunuz ve güzel vakit geçiriyorsunuz. Düşük kapasitesi ( 30 mb ‘a yakın) ile çok fazla yer kaplamayan Zombie Outbreak Shooter, 3 boyutlu grafikleri, yüksek performansı, heyecanlı konusu, kendine has müziği, çeşitli oyunları içinde barındırması ve kolay oynanabilirliği ile türünün benzer oyunlarının önüne geçiyor.

Zombie Outbreak Shooter’ı oynadığınızda siz de farklılığı göreceksiniz ve muhtemelen oyun vazgeçilmezlerinizin arasındaki yerini alacak.

Zombie Outbreak Shooter Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi : Windows XP/Vista/7/8/8.1/10
İşlemci : 1000 MHz ve üzeri
Ram : 1024 MB
Harddisk Alanı : 100 MB
Ekran Kartı : GeForce4 MX veya daha iyisi
DirectX : 9.0
Artıları
  • Ücretsiz oynanış
  • Silah çeşitliliği
Eksileri
  • Yetersiz grafikler
  • Zombiler hep aynı tip hareket ediyor
  • Tekrar eden oynanış