Burger Shop 2 İndiriliyor

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 80 / 3,81
Loading...
Dosya indiriliyor lütfen bekleyiniz... İndirme işlemi başlamadıysa lütfen yandaki tekrar indir butonunu kullanın
TEKRAR İNDİR

Burger Shop 2, GoBit Games tarafından geliştirilen ve yayınlanan bir yemek pişirme oyunu.

Oyunun başında bir sabah kendimizi bir çöp teknesinde uyanmış buluyoruz ve bize restoran sahibi olduğumuz anlatılıyor. Her ne kadar biz bir restoranımız olmadığını anlatmaya çalışsak da kimseye bunu dinletemiyoruz ve restoranın başına geçiyoruz. Ardından ise restoran için gerekli düzenlemeler ve restoran inşasını tamamladıktan sonra restorana gelen müşteriler siparişlerini veriyorlar ve biz de verilen siparişlere göre yemek pişirmeye başlıyoruz. Pişirmekten kasıt sürekli üretimde olan dönen bir gıda makinesi mevcut ve üzerinde karışık yiyecekler geliyor. Biz karışık olan bu yiyecek ve içecekleri bir araya getirip, müşterilerin istedikleri ve yanımızda oluşan baloncuktaki siparişimizi hazırlıyoruz. Tabi bunu yaparken peş peşe gelen müşteri ve siparişlerine yetişmemiz gerekiyor.

İlk oyun olan Burger Shop 1’teki sandviç ve burgerlere ek olarak bu oyunda pastırma, yumurta, gofretler, tavuklu ve etli yemekler gibi seçeneklerimiz de eklenmiş. Bunlarla kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeklerini hazırlayıp müşteri memnuniyetini sağlamak ise bizim ana görevimiz. Ayrıca sıfırdan başlayarak restoran inşa edip restoran zinciri sahibi olabiliyoruz ve zincirimizi 8 restorana kadar çıkarmamız mümkün. Gıda makinesinin sürekli dönmesi ve müşterilerin tekrar tekrar gelmesi için 2000’den fazla malzemesi olan BurgerTron’dan malzemeleri alarak siparişlerimizi hazırlayabiliriz. Her seviyeden sonra siparişlerimiz için yeni menü ögeleri ve yeni makineler ekleniyor. Ne kadar çok müşteri ve sipariş o kadar çok kupa ve ödüller kazanıyoruz.

120 uzman modu, 100 farklı menu seçeneği ile eğlenceli, kolay oynanan ve daha çok gençlere hitap eden bir oyun olan Burger Shop 2’nin grafikleri biraz basit ve yavan kalmış. Bu tarz yemek hazırlayacağımız bir oyunda çok daha yaratıcı grafikler ile oyuna farklı bir katmak mümkün olabilirdi. Oyundaki sesler ise grafiklere oranla daha iyi ve oyunu kalite katan bir etken.
Burger Shop 2, ilginç konusu ve genel itibariyle hoş yapısıyla eğlenceli vakit geçirmek isteyenler için güzel bir deneyim sunuyor.

Burger Shop 2 Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi : Windows XP/ Vista / 7 / 8 / 10
İşlemci : 800 Mhz
Ram : 256 MB
Harddisk Alanı : 32 MB
Ekran Kartı : DirectX Uyumlu
DirectX : 7.0
Artıları
  • Komedi unsurları içeriyor
  • Eğlenceli ve zorlayıcı oynanış
  • Oldukça fazla içerik
Eksileri
  • Bazen aşırı zorlayıcı olabiliyor