Iron Sea Defenders ikon

Iron Sea Defenders

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 5 / 5,00
Loading...

Iron Sea Defenders denizlerde saldırganlara karşı savunma yaptığınız bir kule savunma oyunudur. Saldıran düşman filolarını etkisiz hale getirmek için kıyılara ve kayalıklara savunma kulelerinizi yerleştirip düşmanlara ateş etmelerini sağlıyorsunuz. Bu şekilde tüm düşman filolarının saldırıları bitene kadar ana üssünüzü korumaya çalışıp bölümü geçebilirsiniz.

Tabi bu tip oyunları oynayanlar oyunda bir strateji geliştirmek gerektiğini ve taktiksel yeteneklere sahip olunması gerektiğini bilir. Kule savunma oyunlarında düşmanlarınızın tiplerini tanımak, zayıf ve güçlü noktalarını bilmek, doğru noktaya doğru kuleyi yerleştirmek ve yükseltmeleri düzgün ve doğru zamanlama ile yapmak çok önemlidir. Bu oyunda da saydığımız tüm bu kurallar geçerli.

Oyunda düşman filoları başlangıçta güçsüz ve yerleştirdiğiniz bombardıman topları ile rahatlıkla üstesinden gelebilirsiniz. Burada kazandıklarınızı akıllıca kullanarak gelecek diğer filolara karşı daha güçlü bir savunma ortaya çıkarmalısınız. Her yeni gelen filo yeni bir düşman tipi oluyor ve bir önceki düşmanlardan daha güçlü oluyor. Bu yüzden savunmak için çok daha güçlü bir savunma hattına sahip olmalısınız. Bunu da yapacağınız kule geliştirmeleri ve yeni üniteler ekleyerek sağlayabiliyorsunuz.

Oyundaki grafikler bu tür oyunlar için bulabileceğiniz kaliteli grafiklerden olsa da diğer son sistem günümüz oyunları ile karşılaştırılamaz bile. Oyunun müzikleri fena sayılmaz ama bomba ve savaş sesleri rahatsız edebilecek derecede kötü.

Oyunun Özellikleri

  • Bombardıman toplarına komuta etme
  • Güçlü topçu birlikleri
  • Gittikçe güçlenen düşman filoları
  • Eşsiz deniz ortamı ve gizli silahlar

En son May 10, 2018 tarihinde güncellenmiştir.

Iron Sea Defenders Minimum Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi : Windows 10/8/7/XP
İşlemci : 1 GHz
Ram : 1 GB
Harddisk Alanı : 100 MB
Ekran Kartı : 1 GB
DirectX : DirectX 9.0c
Artıları
  • Basit oynanış
  • Düşman çeşitliliği
Eksileri
  • Sesler çok kötü
  • Tekrar eden oynanış

Iron Sea Defenders Tanıtım Videosu

Iron Sea Defenders oyunundan görüntüler ve oyunun tanıtım videosu

Iron Sea Defenders YAPILAN YORUMLAR