King Arthur

King Arthur

LisansDeneme Sürümü 0TL
Dilİngilizce
Dosya Boyutu1.9 GB
İşletim SistemiWindows XP / 7 / 8 / Vista
Eklenme TarihiOcak 1st, 2016
Hemen indir (1.9 GB)
2215 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
(2 votes, average: 3,00 out of 5)
Loading...Loading...

King Arthur oyununda kahramanlığın kayıp çağında sihir ve mitolojinin hayat bulduğu bir dünyada Kral Arthur olarak ayakta kalmaya çalışıyorsunuz. Britanya topraklarında tahttaki hakkınızı elde etmek için savaş veriyorsunuz. Kendiniz ve kumanda ettiğiniz askerleri yöneterek savaşlarda düşmanlarınızı yenmeye çalışacaksınız. Camelot sarayını inşa etmeye çalışırken hem bu dünyadan hem de bu dünyaya ait olmayan düşmanlara karşı dikkatli olmalısınız. Efsanevi savaşçılar ve yaratıklarla savaşması için kendi kahramanlarınızı ve onların takipçilerini yollayabilirsiniz.

Oyunun Özellikleri

  • Gerçek zamanlı fantezi savaşlarında değişik savaş arenalarında binlerce kahraman ve savaşçıların savaşına tanık olun.
  • King Arthur dünyasının özünde macera duygusu bulunuyor. Macera görevleri haritanın her yerinde her an belirebiliyor.
  • Sıra tabanlı görev haritası sayesinde almak istediğiniz kampanyaları stratejinize göre sıralayabilirsiniz.
  • Yetenekler öğrenme, kahramanlara sahip olma, büyüler gibi birçok RPG elementi başarılı bir şekilde işlenmiş.
  • Hikaye tabanlı oyunda kendi yolunuzu çizerek kendi Kral Arthur efsanenizi yaratabilirsiniz.
Artıları
  • Büyüleyici rol yapma sistemi
  • İngiltere atmosferini doğru yansıtan detaylı çevre
Eksileri
  • En kolay modda bile aşırı zor
  • Bazı üniteler aşırı güçlü

Bu oyunu indirenler bunları da indirdi

Wolfteam ikon Wolfteam Wolfteam oyunu Aeria Games firması tarafından üretilmiş, online bir FPS oyunudur. FPS yani First Person Shooting, manası da elinizde silahla karşınızdakilere ateş..
League of Legends ikon League of Legends League of Legends, 2009 tarihinde Riot Games tarafından yayınlanan ve çıktığı ilk günden bu yana tüm dünyada en çok oynanan online oyunlar..
Rimelands: The Hammer of Thor Rimelands: The Hammer of Thor Rimelands The Hammer of Thor, Dicework Games tarafından geliştirilen bir sıra tabanlı rol yapma oyunudur. Oyunun dikkat çeken özelliği ise basit mekaniği..
Might And Magic Heroes 6 Might And Magic Heroes 6 Might And Magic Heroes 6 oyununda serinin 5. oyunundan 500 yıl öncesine dönerek bu yıllardaki olaylara tanık oluyorsunuz. Hızlı tempolu ve destansı..
Faery Legends of Avalon Faery Legends of Avalon Faery Legends of Avalon, özgün ambiyansı ve grafik stilleri ile büyük bir rol yapma oyunudur. Kendi karakterinizi yaratıp, Avalon isimli fantastik dünyada..
Dark Messiah of Might & Magic Dark Messiah of Might & Magic Dark Messiah Might and Magic, sıra tabanlı bir RPG oyunu. Phenrig adlı büyücünün çırağı olan Sareth adlı bir genci canlandırdığımız oyunda kötülüğü..
Etiketler: , ,


YORUM YAZIN

İsim : E-Mail :