Knights of the Temple 2 ikon

Knights of the Temple 2

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 31 / 3,88
Loading...

Knights of the Temple 2 oyunu açık bir dünyada geçen aksiyon-macera oyunudur. Serinin ilk oyunu olan Knights of Temple: Infernal Crusade oyununun devamı niteliğindedir.

Oyunun konusuna gelecek olursak; serinin bu oyununda hikaye bizi Paul’un cehennem kapısını kapatıp şeytani Bishop’u alt etmesinden 20 yıl sonrasına götürüyor. Paul ve Adelle birbirlerine aşık olmuşlardır fakat PaulWun Bishop ile olan savaşı sırasında Adelle cehennem yaratıkları tarafından değişikliğe uğratılmıştır. Paul gördüğü görülerinde şeytani bir şeylerin yaklaştığını anlamaktadır ve sorularına cevap bulabilmek için yeni bir maceraya atılır. Yolculukları sırasında Bizans şehri Sirmium, korsan şehri Ylgar ve Yusra’nın Saracen limanı gibi antik yerlere de yolu düşecek. Oyunun tadını kaçırmamak adına senaryodan daha fazla bahsetmeyelim ve keşfetmek oyunculara kalsın.

Oyunun grafiklerine şöyle bir göz attığımızda 2006 yılında çıkan bir oyuna göre gerçekten kaliteli grafikler, düzgün bir fizik motoru ve başarılı seslendirmeler göze çarpıyor. Oyun döneminin en çok beğeni toplayan oyunlarından birisiydi.

En son Nis 18, 2018 tarihinde güncellenmiştir.

Artıları
  • Eğlenceli savaş ortamı
Eksileri
  • İşe yaramaz kontroller
  • Acemice oyun hataları
  • Sıkıcı görevler
  • İlgi çekici olmayan hikaye ve karakterler

Knights of the Temple 2 Tanıtım Videosu

Knights of the Temple 2 oyunundan görüntüler ve oyunun tanıtım videosu

Knights of the Temple 2 YAPILAN YORUMLAR